Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 7 éves gyereknek a 100...

Egy 7 éves gyereknek a 100 cm-es átmérőjű trambulin már kicsinek számít? Inkább vegyek nagyobbat?

Figyelt kérdés

Lakásba szeretném venni a 2 éves lányomnak de van egy 7 évesem is és biztos ő is szeretné használni ezért fontos nekem hogy akkora legyen hogy mindketten tudják használni persze nem egyszerre. Hálót rá nem tudom megfizetni. Kinek mekkora van otthon és mekkora gyerek használja?

Köszi


2011. máj. 1. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk is van,Én is a két éves lányomnak vettem.Nagyon jó.Valamikor én is rászoktam menni ugrálni, a gyerek jót nevet rajta.Én kifáradok pillanatok alatt, ő nem!!!!

Na szóval ezzel azt akartam mondani hogy nem kicsi neki, de egyszerre már nem tudnak ugrálni.

2011. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!