Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel ilyen? Vírus, gyomorrontás vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak szombat napközben semmi baja nem volt. Este 9 óra körül elkezdett hányni, és hajnalig abba se hagyta. Aztán reggel felkelt mintha semmi sem történt volna. Nem volt semmi baja, nem hányt, nem mondta, hogy rosszul lenne, evett-ivott de csak diétásan, eleven volt. Ezért nem is vittem el az ügyeletre. Ma este tízkor meg kezdtük elölről az egészet. Egész éjjel hányt. Most egy-két órája megint semmi baja.

A hányáson kívül semmi más tünete nincs, az is csak éjjel jön elő. Nagyon ideges vagyok már, hogy mi lehet ez. Ma elviszem orvoshoz. De addig is érdekel, hogy mással történt-e már hasonló.


2011. ápr. 4. 05:29
 1/3 anonim válasza:

Szia sajnos velünk is történt a napokban ilyen...Mennyi idős a gyermeked?Az én kicsi fiam 19hós és dettó ugyan ez a szitu csak hasmenéssel megspékelve..mi voltunk orvosnál és azt mondta járvány van de olyan h csak hányás az egész +láz/ami volt is rendesen és rajtunk eléggé meglepődött h hasmenés is van.kb 3nap alatt lement nagyon sokat ivott és semmit sem evett.kAPTUNK 3 ÜVEG lactiv-OT azt beosztani 6 napra és akkor is adni haa már tünetmentes...ugy néz ki (remélem) nálunk lement ez a csúnya /járvány.

Mostanra biztos voltál vele orvosnál!mit mondott?várom válaszod!Üdv Kata anya

2011. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Két és fél éves, és a hasa is elkezdett menni. De egyenlőre csak kétszer volt neki kaki, de az nagyon híg, vizes. Csak én ezt a hányás dolgot is azért furcsállottam, mert még soha nem hallottam róla, hogy valakinél csak éjjel jön elő. Akkor valószínű mi is ebbe a vírusba estünk bele. Fél 10 körül megyünk az orvoshoz, majd megírom mit mondott.

2011. ápr. 4. 08:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is azt mondta az orvos, hogy vírus. Deadelonett kúpot és normaflore-t kell neki adnom. De azt mondta csütörtökön már mehet bölcsibe. Addigra el fog múlni.
2011. ápr. 4. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!