Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorrontás szerű hasi...

Gyomorrontás szerű hasi görcs, émelygése a nemvárt előtt 1,5-2 héttel lehet ez terhességi tünet? Előfordult ez már kismamikkal?

Figyelt kérdés
Terhesnek érzem magam, pont úgy émelygek, mint az első babámmal. Viszont csak 22.re várom, így nem látom értelmét tesztelni... Vagy csak beképzelem magamnak?
2010. nov. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Akkor lehetséges, ha korábban volt az ovulációd, és úgy estél teherbe.

Én a második babámmal az aktus utáni 9. napon émelyegtem, és a 10-en pozitívat is teszteltem.

2010. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

12 napja volt aktus :) és 2 napja émelygek, a gyomorgörcs meg 3 napja van.

Nem igazán tudom, hány napos a ciklusom, mert szülés óta most jött meg másodjára. 35 napra.

De ez sztem semmit sem jelent, mert még szoptatok is.

2010. nov. 13. 14:49
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

hétfőn veszek akkor egy tesztet :)

2010. nov. 13. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még szoptatsz, és most jött meg másodjára, akkor bármi lehetséges a ciklus hosszát illetően, ilyenkor 40 nap körüli ciklusok is szoktak leni, de az sem ritka, ha picit össze-vissza van. Ugyanígy a peteérés is "mókázhat", tehát lehet alapja a gyanúdnak. :o)


Majd írd meg, mi lett! Szurkolok!

első

2010. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megírom! :))) köszi!!
2010. nov. 13. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak tegnap teszteltem, és + !!!!!


Köszi Nektek!! :)

2010. nov. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!