Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyomorrontás vagy vírus?

Gyomorrontás vagy vírus?

Figyelt kérdés
4 éves kislányom pénteken sóskamártást evett , elég sok tojást és krumplit mellé,délután is folyamatosan evett, vacsorára párizsis kenyeret kígyóubival ( héjával együtt). Éjszaka felébredt, hogy fáj a pocija és pár másodperc múlva hányt is egyet, utána már teljesen jól érezte magát, csak iszonyatosan remegett. Utána elaludt, gondoltam, hogy a sok evés és a sóska leterhelte a gyomrát. Másnap diétáztattam, nem is volt vele semmi gond, tegnap és ma meg folyton híg széklete van. Nem olyan durva hasmenés és nem is olyan sokszor, de hígabb, mint szokott. Közérzete jó, hőemelkedése, láza nincs. Étvágytalan. Normaflore-t adok neki 2X1-et. Szerintetek nem kéne mégis orvoshoz vinnem? Ő a középső gyerkőc, van kisbabám is és egy 7 éves kislányom is, ezért is aggódom, hogy vajon vírus, vagy csak gyomorrontás.
2011. ápr. 25. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vírus!mi az elmúlt 2 hónapban már 2x elkaptuk!végigment az egész családon,de szerencsére 1-2 nap az egész!én azért nem szeretem levinni ilyenkor a dokihoz mert amíg sorra kerülünk 10 másik betegséget is elkap,ez meg tudom hogy 1-2 nap az egész!adj nekik vitamint,mást nem nagyon tehetsz!
2011. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a hasmenés nem marad abba,feltétlenül vidd az orvoshoz.Igyon sokat,de szerintem ez gyomorrontás.Ha kinozza a hányinger,jéghideg coca-colát egy -egy kortyot adjál neki ami jó szénsavas.Csillapitja a hányingert ezt tapasztalatból tudom gyerek orvos ajánlotta és bejött.

Ha mégis a virus az oka,átmegy rajta három nap múlva semmit sem tud csinálni a doki.De ha nem javul mutasd meg.

2011. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Délután már nem volt hasmenése, pedig már evett ezt-azt, remélem tényleg csak gyomorrontása volt, igy a többiek megússzák és nála is lement ennyivel a dolog.
2011. ápr. 25. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vírus,ugyan így történt nálunk is minden!Mind a 3 gyerkőcnél...hányás,jobban lét,aztán jó 01 hétig hasmenés!Normlafore-t adtam neki,meg a háziorvosunk írt fel valami gyógyszertári gyógyszert,hogy megfogja a székletet(Hozzáteszem semmi nem segített,se az,se a széntabletta)Idén nagyon tombol ez a vírus,a mi családunk 2szer is elkapta-
2011. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!