Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vírus lehet? Vagy gyomorrontás?

Vírus lehet? Vagy gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Kedden hazajöttem suliból, mert rosszul éreztem magam, de megérte, mert ahogy hazaértem hasmenésem volt + hányás. Estére lázam lett, de lázcsillapítóval lement. Szerdán teljesen jól voltam, de ma csütörtökön megint rámjött a hasmenés, tegnap csak egy kevés csirkemellet ettem krumplipürével. Először kedden azt hittem hogy gyomorrontos, de mivel ma sem volt rendben minden, nem tudom mit gondoljak... vírus lehet? vagy elhúzódik a gyomorrontás? Sosem volt még olyanom, hogy 1 nap kimaradásával megint hányjak...
2010. márc. 4. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Légyszives menjél el orvoshoz!Valószínű egy makacsabb vírust szedtél össze. Igyál sok teát, volyadékot, minél hamarabb tisztuljál ki tőle. A széntabletta meg fertőtlenítő is, és az ilyen hasmenésekre jó. Ja és ha nem javulsz holnapig, akkor valóban irány a doki!
2010. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább vírus. Igyál sok citromos teát, egyél vízben főtt krumplit, sárgarépát, reszelt almát, szóval diéta!

Talán nem ártana orvoshoz is elmenni. Jobbulást!

2010. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem ma lesz belőle orvos, igazolás is kell... ugy volt hogy ma bemegyek suliba de inkább nem erőltettem.

köszönöm

2010. márc. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!