Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom átkerült a szobájába...

Kislányom átkerült a szobájába, azóta 5-6-szor kel egy éjjek. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
3 éves, eddig közöttünk aludt, mert nem volt még kész a felső szintünk, ahol kialakításra kerültek a külön szobák. 3 hete felköltöztünk, sokat beszélgettünk előtte erről, és már nagyon várta. Addig átaludta az éjszakát, azóta nem. Éjszakánként többször átkiabál, hogy menjek át hozzá, aztán van, hogy elég ha visszasimogatom, de ha nagyon álmos vagyok, bebújok mellé, aztán ott maradok. Aztán ott nem férünk el rendesen, felébredek, visszamegyek a saját ágyamba, kb egy óra múlva újra ébred, megint mehetek át hozzá. Már hulla vagyok. Szerintetek ez átmeneti állapot? Mivel lehetne felgyorsítani? Lehet egyáltalán? VAlakinek valami jól bevált ötlete?
2011. ápr. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ott vagy vele amikor elalszik`???

Esetleg pár napig költözz be hozzá.....

2011. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Az lemaradt,éjjelifény kislámpa???Alvótárs???
2011. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bent vagyok vele amíg elalszik, csak aztuán jövök ki a szobájából. Éjjeli fény van, alvótárs is, sőt kitaláltuk azt is, hogy vettünk egy aranyos kis angyalkát, amit az ágya fölé lógattunk, hogy ő is vigyázza álmát.
2011. ápr. 1. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is hasonló a helyzet...2 és fél éves kislányom kb 2 hétig gyakorlatilag óránként felébredt.

Hiába vártam meg mindig míg elalszik. Minden szétesett itthon. Napközben olyan fáradt voltam, h legszívesebben meg se moccantam volna...:S


Szerintem rajtunk az segített, h nem maradtam ott vele soká. HA visszaaludt, kijöttem, akármilyen álmos-fáradt voltam. Így a kicsi is tudta, h ha felkel nem leszek ott. (Meg a saját ágyadban való alvás pihentetőbb.:))


Jah, és mindig nyitva vannak az ajtók, mostmár van, hogy hajnalban, ha kiabál, csak átszólok, h még sötét van, anya is alszik. Ő visszakiált, hogy akkor ő is.

2011. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk,de mi nem kisérleteztünk.Bevittük az ágyát a mi ágyunk mellé,aztán békésen aludt mindenki.
2011. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy napközben nagyon a megszokottnál jobban kifárasztod,délután alszik?ha igen altatod vagy magától?ha eddig közöttetek aludt biztosan nehéz lesz átállni neki,örülj szerintem hogy csak 5ször 6szor ébred.nincs tesó?mert akkor igazi alvótársa lenne,a plüssállat ilyenkor nem hiszem hogy segít.
2011. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Délután el tud aludni magától is, muszáj neki akkor aludnia, mert ha nem alszik, akkor nagyon "gázos" (hisztis, mert fáradt), ő még nagyon igényli a délutáni alvásokat. Tesó sajnos nincs. Megpróbálom azt a tanácsot megfogadni, hogy nem maradok mellette, csak visszasimogatom. Csak hát dolgozni járok, korán kelek, így elég nehéz. De megpróbálom. Köszönöm az ötleteket!
2011. ápr. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!