Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közel 3 éves gyermeked szobájá...

Közel 3 éves gyermeked szobájába tennél ilyen típusú tapétát?

Figyelt kérdés

[link]



Konkrétan pl:

kisfiúnak:

[link]


Közel ekkora a falunk, mint a méret.


Szerintetek giccses vagy divatos?

Véleményetek mi róla?

köszi


2011. szept. 26. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Se nem giccses se nem divatos de csak akkor tennék fel ilyet ha a gyerekem direkt kérése lenne.


Minden szinten egyedi dolgok híve vagyok szv. nem választanék ilyet ha a fiam/lánykám nem kérné.

2011. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én simán feltenném. szerintem jó.
2011. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, tennék ilyet.
2011. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem rossz, de nekem ezek a tapéták nem jönnek be. Szerintem túl színes, túl mozgalmas, idegesítő. Én inkább festek nekik, bár ez kétség kívül költségtakarékosabb mint festetni.
2011. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha kérné akkor igen, ő szobája


A fiam-igaz 9 évesen-élénkzöld falakt és narancssárga plafont akart, olyan lett a szobája

ha lilát kért volna, akkor azt.

2011. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, az ötlet jó, de én konkrét mesét nem tennék fel, mert lehet, hogy 5 évesen már nem fogja szeretni. Én inkább olyat tennék fel, ami évek múlva is jó és tetszik, pl. állatokat, vagy sima autókat, ha azt szereti, bár én inkább az állatok híve vagyok.
2011. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szívesen fogadok ötleteket, tippeket, linkeket.

Most költözünk és lesz egy nagyobbacska szobája.

Egyenlőre csak az övé, de van egy 7 hónapos kislányunk is, neki nincs szobája (velünk alszik, a mi szobánkba és itt van nagy játszóhelye is), de lehet, hogy a fiam szobája közös lesz vele pár év múlva.

2011. szept. 26. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Feltennék, de én sem meséset, hanem olyat ami később se "megy ki a divatból", később se lesz "ciki".

Én ezek közül választanék:

[link]

[link]

[link]

és talán, ez:

[link]


De leginkább az állatkertesre szavaznék, de kiválaszthatná a fiam ezek közül melyiket szeretné.

2011. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszik az állatos - dzsungeles, de aztán az jutott eszembe, olyan, mint az "Éden", mint az utcán megállító hittérítők által ígért "Paradicsom".

Vagy eltúlzom?

2011. szept. 26. 13:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam augusztusban múlt 2 éves. Pár hét múlva tesszük külön szobába. Sokáig gondolkoztam azon, hogy mivel tudnám gyermekbaráttá tenni a szobáját. Találtam egy nagyon jó megoldást. Ajánlom figyelmedbe a köv. linket. Sok fajta van nézz körül. Igaz ezek nem tapéták, de bármikor eltávolíthatod őket és vehetsz újakat.

Én 1,5 hete rendeltem és még legalább ennyit kell várnom, de szerintem megéri!

[link]

Üdv!

2011. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!