Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2-3 év közötti a...

Akinek 2-3 év közötti a gyermeke, mikor volt "hisztikorszak"? A szomszédom állítja, nekik most van (2 múlt).

Figyelt kérdés
De amióta itt lakom a gyereke napi 5x úgy üvölt sikítva, hogy zeng a ház. Ja és a csaj állandóan ordít vele, és szerintem még életükben nem voltak játszótéren, folyton bent gubbasztanak. (Lagalábbis amikor itthon vagyok, őket mindig hallom.)
2011. márc. 30. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
osztom az előző véleményét. Próbáld ki ha a te gyereked üvölt minden szarért és nem tudod mi a baja mert nem tudja elmondani, te majd nyugott tudsz e maradni. egy gyereket baromi nehéz nevelni és nem mindig a szülő a hibás hanem az aputól örökölt ördögi gének is befolyásolják az eseményeket.
2011. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bocs de én nem szoktam vele kiabálni, bármilyen hisztis, pedig van mellette más bajom elég, max. felemelem a hangom. többek közt azért se, mert tudom, semmire nem megyek vele. szóval erre nem kellene fogni, hogy próbáld ki hogy nyugdt tudsz e maradni, mert én pl. igen, mivel a gyerek érdeke ezt kívánja.
2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!