Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 2-3 év közötti a...

Akinek 2-3 év közötti a gyermeke, mikor volt "hisztikorszak"? A szomszédom állítja, nekik most van (2 múlt).

Figyelt kérdés
De amióta itt lakom a gyereke napi 5x úgy üvölt sikítva, hogy zeng a ház. Ja és a csaj állandóan ordít vele, és szerintem még életükben nem voltak játszótéren, folyton bent gubbasztanak. (Lagalábbis amikor itthon vagyok, őket mindig hallom.)
2011. márc. 30. 13:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj anyukája is sokat van itt, de akkor is kiabálnak a gyerekkel.
2011. márc. 30. 13:26
 2/12 anonim ***** válasza:
A férjem lányánál 1,5 évesen kezdődött, és azóta tart (17)
2011. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22 hósan kezdődött. mindenért üvölt, zeng az utca.
2011. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányom 8-án volt 2 éves és szombaton megvolt az első toporzékolós hisztije:-)))
2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdekes. A miénk 26 hónapos de igazán nem volt dackorszaka. Van, amikor földhöz vágja magát, mert nem akarja fogni a kezünket, de nagyon hamar meg lehet nyugtatni, aztán megfogja és megyünk tovább.

De ha nem viszi közösségbe, a gyerek be van zárva egész nap, csak ordítozást hall, akkor nem nagyon kell csodálkozni szerintem.

2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém "jár" közösségbe, mégis hisztizik egész nap. Egyébként nem biztos kedves kérdező, hogy nem járnak le, attól, hogy nem látod.
2011. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22 hósan kezdődött, ott volt egy kb. 3 hónap ami nagyon gáz volt, de aztán csillapodott. mostanában inkább akkor hisztizik ha fáradt, tehát este, és hamar csillapul, gondolom arra is jó ez, hogy a napi feszkót kiengedje, mert egyébként nappal egész jól boldogulok vele, és azért neki sztem elég erőfeszítés "jól" viselkedni, hiszen azért akarat van bőven. igyekszem úgy lavírozni hogy ne érezze magát elnyomva. egyébként a dackorszak , az a klasszikus határpróbálgatós valóban 2 év körül kezdődik. hogy meddig tart, azt gondolom a szülő hozzáállása meg a gyerek vérmérséklete szabja meg. az hogy ordít vele, a lehető legrosszabb hozzáállás. szegény gyerek. (az én kislányom lassan 2,5 éves lesz.
2011. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom februárben volt 2 éves és nála most van tetőfokán a hisztikorszak.Valami nem tetszik neki,vagy nem úgy van,ahogy ő akarja,akkor leúl vagy lefekszik és ordit.Múlt héten a boltban csinálta meg velem,hogy lefeküdt,égett a pofám,megértem felszedni a földről.Nagyon hisztis és akaratos,most próbálom az "akarom" szóról leszoktatni,mert előszeretettel használja.A fiam 4 éves lesz a nyáron,neki is volt dackorszaka,de ilyen durván nem csinálta,ezért is furcsa nekem,hogy a kisasszony meg ilyen és kiakaszt már sokszor...
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fiamnál szerencsére kicsit elcsúszott ez, 2 évesen született a huga akkor nem volt hisztis, csak utána, nála olyan 28 hósan kezdődött durván tartott vagy félévig legalább. Mostmár 3 és féléves nagyfiú, már lehet vele értelmesen beszélni:)

Persze ha vki folyton üvölt a gyerekével és a hiszti korszakra fogja hogy a gyerek rossz, na az gáz.

Van egy ismerősünk annak is a lánya 5 éves kis akaratos, elkényeztetett de anyuka mindig csak azt mondja,hogy jaj most ÉPP ILYEN KORSZAKA van...

hát én ebben nem annyira hiszek:)

2011. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt gondolom, nem kéne ismeretlenül kritizálni az anyukát. S az vesse rá az első követ, aki még nem kiabált egyszer sem a hisztis gyermekével. Lássuk be, a dackorszak, embert próbáló időszak, és sajnos (szomorú) néha elszakad a cérna.

az enyém 25 hónapos kisfiú. Nálunk is most kezdődött el egy hete. Elkeserítő.

2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!