Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha a kisfiam...

Mit tegyek ha a kisfiam jobban szereti az apukáját?

Figyelt kérdés

ikergyermekeim vannak, 3 évesek, fiú és lány.

A fiam jobban szereti az apukáját szerintem, miattam mindig sír ha elmegy, engem le se szar ha kilépek az ajtón...stb.

Hasonló tapasztalatok ikres szülőknél?


2011. márc. 26. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

Valami egyéb jel, amiből erre következtetsz?

2011. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem bújik annyit hozzám, mint a lányom. Csak az apjával hajlandó megenni az esti tejcsit ha ő otthon van( ha nincs jó vagyok én is...:) ), meg nem tudom, valahogy ilyen érzésem van :(
2011. márc. 26. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár nem ikreim vannak,de irok ha nem baj.

Kisfiam utánam nem sír,apa után sem,de nagyi után igen.

Beszéltem erről több anyukával.Ez természetes,a gyerek tudja kivel van a legtöbbet és mindig az hiányzik neki akit ritkábban lát.

2011. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én 4 éves fiam minden nap közli velem, hogy neki az apja a barátja, én nem. Hát erről ennyit. hozzáteszem apját napi 1 órát látja kb.
2011. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De a kislányom meg nagyon anyás! akkor ez miért van? Apát meg minden nap látja esténként ugye...teljesen kivagyok! :(

Köszönöm a válaszokat egyébként!

2011. márc. 26. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

ne legyél elkámpicsorodva, a lányok és a fiúk teljesen mások.

lehet , hogy érzi a kislányod jobban elvan veled ezért az apjával van jobban el.

nem hiszem, hogy ez baj lenne, mert így korán megtanulja a ,,férfias szerepeket".

nálunk karácsonytól februárig itthon volt apa,

apa volt a mindene, álmában azt mondogatta, hogy ,,szetlek apa, apa sszetlek" majdnem sírtam örömömben, meg azért titkon az irigység is bennem volt, de örültem nagyon.


nem hiszem, hogy ne szeretne téged, úgy ahogy te sem egyformán szereted a gyerekeidet ( mert nem tudsz két különböző személyt egyformán szeretni) így ők sem tudnak egyformán értékelni titeket.

egyébként mivel apjukat kevesebbet látják így nagyobb ,,szám"

2011. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, kicsit megnyugodtam!!!

Mindent megadok neki tényleg, persze nem vagyok tökéletes, mert kiabálok néha és a fenekére is csapok ha már nagyon rossz, de alapvetően tök nyugi van itthon!

2011. márc. 26. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

örülj neki!!!!

mármint annak, hogy így szereti. egy kisfiúnak nagy szüksége van az apjára. téged is szeret, csak máshogy. ha elmennél 2 estére, a 2.-on már sírna utánad, aztán hazajőve el sem engedne 1 hétig.

az én kisfiam hetente 2x látja az apját kb. 40 percre. szüksége lenne rá, de ez van....

2011. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán apuka máskép kezelheti a gyerekeket a fiúval több mindent csinál többet focizik vele, nagyobbat lök rajta a hintán, többet dobálja a levegöbe. A fiúkat mindig bátraban kezik az apukák csak nálatok jobban érzödik mert egyszere jöttek a kicsik.
2011. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem ikreim vannak. De az én fiam is nagyon apás. Sok mindent csak apától hajlandó elfogadni, utána sír ha elmegy valahova, ha felébred alvásból akkor apának kiabál...
2011. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!