Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az apukáját jobban szereti?

Az apukáját jobban szereti?

Figyelt kérdés

A lányom még csak 5 hónapos, és már most észrevettem, hogy az apjáért jobban odavan. :( Egész nap játszunk, bohóckodunk, ugyanúgy próbálok vele mindent, ahogy az apa. Nekem épp csak gügyög valamit, mikor apa hazajön, akkor meg be nem áll a szája, és rikogat, sikogat neki, meg akkorákat nevet, amilyet nekem még sose! Már ha meglátja nagyobbat kacag, mint mikor én próbálom megnevettetni.

El vagyok keseredve!


2009. nov. 13. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél elkeseredve!!!téged már megszokott azért viselkedik igy!!!és ez biztos! abarátnőm lánya se vigyorog annyit neki...mert megszokta h egész nap vele van és alig várja h már más arcokat is lásson!akárki megy hozzuk mindnekinek csak örül és gügyög
2009. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


na, ezen buta dolog agyalni. Nálunk is van, hogy a kisfiam gyöngyözve kacag, amikor az apjánál van, én meg ugyanazt csinálom és visít. Én erre nem kezdek bedurcizni, mert a kaját meg szinte mindig tőlem hajlandó csak elfogadni. Én azon az elven vagyok, hogy igen is az apa is lássa és legyen büszke rá, ha a gyermeke odáig van érte. Ha már most elindul a "határvonal", hogy "na kit szeretsz jobban?", lesz később??

2009. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És, ha éjjel sír, mert valami gondja van, akkor is apát hívja?


Ezen gondolkodj el!


Nálunk is úgy van, hogy ha mókázni, meg kacarászni kell, akkor apa a legjobb alany, de ha bármi baj van, apánál úgy ordít, ahogy a torkán kifér, de ahogy én ölelem át, már meg is nyugszik.

Szerintem kár ezen tépelődnöd!


Inkább örülj neki, hogy ilyen jól elvannak együtt!

2009. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok mint te, kedves kérdező csak nekem 1 éves kisfiam van. Én már megszoktam, hogy ha az apja hazajön, akkor kezét-lábát töri úgy rohan az ajtóhoz. :-) De az egyik válaszoló tökéletesen leírta a lényeget: ha bármi baja van, akkor rögtön hozzám jön, tőlem vár védelmet és vígaszt. Nekem csak ez számít és boldog vagyok, hogy ennyire jóban van az apukájával! Szerintem te se keseregj ezen hanem inkább arra gondolj, hogy milyen jó lesz a kapcsolata később is mindkettőtökkel. Most alapozzátok meg a kötődést és nem árt, ha mindkettőtökhöz egyformán kötődik.
2009. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a szitu.Az én lányom 4 hónapos és nagyon szeret az apjával "kötekedni" huncutkodnak nevetgélnek stb....De ha bármi baja van pl csak rosszat álmodik akkor apánal nem nyugszik meg csak nálam és számomra ez csodás érzés mert ez jelenti anyának lenni.
2009. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Apa számára a felüdülést, a változatosságot jelenti!

Nálunk is ugyanez van, csak duplán, ugyanis ikreim vannak és mindketten teljesen extázisba jönnek, ha meglátják az apjukat. Viszont ha nem jó valami, csak nálam nyugszanak meg...

Szóval nyugi, minden rendben van!


5 hónapos ikres anyuka

2009. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülök, hogy jól elvannak, csak attól tartottam, hogy valamit rosszul csinálok. De nem!
2009. nov. 13. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul ez sztem mindenhol igy megy.Nyugodj meg!És jó babázást
2009. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!