Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szereti az apukáját?...

Nem szereti az apukáját? Amikor hevesen mocorog és ráteszem a hasamra a kezem, nem hagyja abba, viszont ha az apukája, akkor neki nem rugdos. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szegény, már meg van ijedve és én is félek, hogy esetleg nem "hangolódnak össze". 23 hetes vagyok.

Mit gondoltok?


2009. jan. 27. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez épp fordítva van. Azért nem rugdos ha az apa kezét érzi, mert tetszik neki. Kíváncsi, hogy milyen, ezért nem mocorog, hagyja, hogy simogassák. A te érintésedet már ismeri, de az apué még új számára. :)

2009. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem így megy.. Ha az apa jó apa, szereti a gyereket, akkor lehetnek jó viszonyban, attól függetlenül, hogy neki nem rugdos a gyerek. De lehet, azért nem rugdos, mert érzi, hogy ez egy idegen kéz. De ezt is meg lehet szoktatni vele, ismerkedjenek össze, rakd rá többször az apa kezét a hasadra.
2009. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, és ismertetem őket :)

Köszönöm a válaszokat, sok boldogságot!

2009. jan. 27. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte mi is így voltunk, mint te kedves kérdező. Egy darabig nem is mertem apának szólni, hogy gyere, most próbáld meg, mert féltem, hogy megint csalódik.

Aztán később nem volt gond, még a csuklását is meg tudta hallgatni, ha rátette a hasamra a fülét.

Legyetek kicsit türelemmel, az a kis poronty mindig érzi a szeretetet és produkálni fogja magát apának is.

Minden jót nektek! (27 hetes)

2009. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt. Kezdetben még az én kezemtől is "visszariadt". Aztán megtudtam, hogy ez attól lehet, hogy megérzi a meleget. A párom keze mindig máshogy simult a pocakomra, nagyobb is, mint az enyém és jóval melegebb. Neki sem volt hajlandó mozdulni. Mostmár megszokta őt is és ficánkol neki is.
2009. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem akkor kezdett apujának is mocorogni, amikor az apa beszélni is kezdett hozza. amikor csak ugy odarakta, nem.

aztan poenbol "beszolt" apu, hogy "hallooooo, van ott benn valaki?", és utana mocorgott, szerintem már siman felismeri ot hang utan.

meg allitolag a ferfihangot szeretik, mert melyebb, mint a noi hang, es maskepp jon ki a magzatvizben.


bar mar ott tartunk, hogyha "ki akar torni" (amit mostanaban muvel, azt nem tudom maskepp hivni :)), akkor nem nagyon erdekli, hogy en fogom e a pocim, vagy a ferjem.


35 heteske

2009. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez helyzet. Óriásikat rúg és mocorog, erre mire a párom ideér, abba hagyja. :) És hiába teszi a kezét a pocimra, ritkán érzi. Bár szerintem kicsit türelmetlen is. Nekünk ugye kéznél van a pocakunk. :)

Vagy tényleg érzi, hogy az nem anya keze és kíváncsiságból lapít, vagy egyszerűen nyugtatja apa keze. :)

Várjatok, mert lehet később változik a helyzet. Minden jót!

22 hetes kismami

2009. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem a mozgását érezni, teljesen mindegy ki tette oda a kezét mindenkinek abbahagyta a mozgást.Kb 2 hete bújik apához is, és pár napja tesómat is megböködte.De igazából velem kommunikál most már apával is mindig.Én azt gondolom őt is meg kellett szoknia(kezét hangját)27 hetes kismami
2009. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!