Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislányom nagyon...

3,5 éves kislányom nagyon székrekedéses, tanácsolnátok valamit ami nektek már bevált?

Figyelt kérdés

Naponta adok neki szilvalekvárt, issza a laevolac szirupot,ezektől némileg jobb a helyzet, de így is csak 3 naponta tud vécére menni:-(

Próbálom sokat itatni, a főzelékekben elég válogatós, csak a krumplifőzeléket eszi meg:-( Nem egy túl jó evő sajnos:-(


2011. márc. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 2 éves volt a kislányom, amikor elkezdődtek a székelési gondok nála. (akkor szokott rá a bilire) Volt olyan is, hogy az 5. napon már az ügyeletre mentünk, úgy fájt neki az inger. Pedig minden nap nagyon sok rostos gyümilevet iszik, eszi a joghurtot, a kefírt, borzasztó sok gyümölcsöt kapott, csokit csak a bolt polcán látott szegénykém.

Próbálkoztunk mi is mindennel, a Laevolac szirup az ami egy ideig bevált, de aztán 4-5 hónap után már az se volt hatásos.

Ekkor ajánlotta nekünk a doktor nénink az Alumina CH9 homeopátiás golyócskákat. Ezt kúraszerűen kellett kezdenünk szedni: 1. és 2. nap 3*3 golyó vízben feloldva, a 3. és 4. nap 2*3 golyó, majd az 5. naptól kezdve napi 1*3 golyó pici vízben feloldva. A lányom kb. 5 hónapig kapta ezt összesen. Amikor már kezdett beállni (kb. 2 hónap után), már csak minden másnap kapta ÉS most már nem is kell adnunk neki, teljesen elmúlt a probléma! Sőt, van, hogy naponta 2-szer van kaki magától minden gond nélkül!!!!

Kérdezz rá te is a gyerekorvosotoknál!


Remélem tudtam segíteni!


3 éves kislány anyukája

2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál! Ki fogjuk próbálni, jó lenne ha használna az én lányomnak is!
2011. márc. 21. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Aloe vera gél
2011. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet veletek? Mi már mindent próbáltunk, féléve küzdünk, több alkalommal voltunk a klinikáb beöntésre kellett vinnem, teljesen kivagyok már idegileg. Milyen íze van ennek a szernek? Lehet kapni patikában?? Segítsetek.. 4 éves a fiam és visszatartja a kakit.
2012. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó!

Nálunk azóta szerencsére sokat javult a helyzet, kipróbáltuk az első válaszoló által ajánlott homeós golyócskát, reggelente jó édes karamellás tejjel itattam, majd szilvalekvárral. A patikában lehet kapni.

Nálunk szinte biztos, hogy az állt a háttérben, hogy abban az időszakban kétszer költöztünk, én többször kórházban voltam, mert veszélyeztetett terhes voltam.

Nagyon lassan jött helyre a lányom vécézési gondja, több,mint egy év is eltelt sajnos:-(

Nálatok szerinted nem állhat valami a háttérben, ami ezt okozhatja?

2012. jún. 13. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ezeket a kérdéseket még feltettem annak idején, hátha valamiben a segítségedre lesz neked is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. jún. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!