Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legmegfelelőbb benti...

Melyik a legmegfelelőbb benti cipő bölcsibe?

Figyelt kérdés
Szandál, zárt vékony, esetleg tappancs?
2011. márc. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az a tappancs?

Az én kislányom szeptemberben megy oviba.Mostanában bejárunk az oviba és figyeltem én is milyen cipő lesz a megfelelő.Ha megkezdődik az ovi, akkor biztos még a nyári szandit használjuk.De hideg időre tépőzáras mamusz jellegű cipőt adok rá.Láttam olyat is aki papucsba van, de az leesik a lábáról.Akkor strasszos szép cipőt, de ezek kényelmetlenek.

2011. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

erre gondoltam, amikor tappancsot írtam:

[link]

2011. márc. 4. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak szandál cipője van. Ha ezt kinövi szandit kap.
2011. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bolcsi nevelokent a puha talpu "szobacipot" semmi keppen sem ajalnom, akarmilyen aranyos kis figurakkal gyartjak. Fontos, hogy kemeny, de hajlekony talpa legyen. Legyen bor, hiszen egesz nap viseli, fontos, hogy jol szellozzon. A hosszu viseles miatt ne sajnaljuk a penzt egy dragabb, erosebb darabra, ami nem formalodik el, igy a labat sem deformalja a kicsinek.

A szandalt nem ajanlom, mert, ha jatszik beakadhat (akarmibe, a kicsik lelemenyesek:), es konnyebben elesik a gyerek.

A sok kikotes utan itt van nehany szemelyes kedvencem:


[link] (ez inkabb nyarra) - hat igen, viszont szandal.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vok:A kislányomnak volt ilyen tappancsai de rendszeresen lecsúszott a lábáról.Még1x nem veszek.
2011. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget, megfontolom mindegyik tanácsot
2011. márc. 4. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont a tappancsos aljú zokni a legjobb. Én olyat szoktam venni a Brendonba, aminek nem bőr a talpa, csak csúszásgátló pöttyök vannak rajta, meg a talpa vastagabb anyagból van. Hiába vettem neki drága szandált, azt leveszi a lábáról, a tappancs viszont olyan mint egy vastagabb zokni, és nem zavarja semmibe.
2011. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha egesz nap csak zokniban van, akkor a puha kis laba az egyenes talajhoz fog igazodni, bokasullyedese lehet tole! Csak a zokni szerintem nem eleg.
2011. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!