Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba járó gyerekek szülei,...

Oviba járó gyerekek szülei, hogy van ez a kint alvás?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekem, de olvastam olyan anyukák sorait, akinek ovis a gyereke. Mindig azt írják, hogy a kicsit kint alszanak, most is. Ez most hogy van? Én ovis koromban csak bent aludtam, főleg ilyen hideg időben. Komolyan, ebben a zimankóban is kint altatják a gyereket???

Kérlek, magyarázza meg nekem valaki, hogy ez most komoly? Ha igen, akkor miért? Milyen körülmények közt? Kabátban, vagy hogy?

Világosítson fel valaki, kérem...


2011. márc. 2. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a bölcsiben szokott lenni ilyen lehetőség pici gyerekeknél. (persze nem a Körúton, hanem ahol kert van. Kiságyban szoktak kint aludni) Az oviban már bent alszanak ágyon.
2011. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most még mínuszok vannak kint. Így egészséges kint altatni piciket?
2011. márc. 2. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy egészséges. A kislányom januári, 2 hetes kor óta egy alvást alszik kint, persze nem órákat, kb. 45-50 percet. Ha -5 fok alatt van napközben akkor nem, nálunk a terasz szél és eső-védett, így melegebb is van mint amúgy. Jókat szokott aludni.
2011. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak nekem ez fura, én nyári baba voltam, anyu sosem altatott kint.

Ilyenkor mennyire vannak beöltözve a babák?

2011. márc. 2. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam ilyet, hogy kint aludnának...
2011. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sógoromék gyerekei az Árpád-híd közelében járnak oviba, ott a bölcsiben kint altatták a gyerekeket. Kaptak vastag hálózsákot és egy teraszon aludtak.

Nekem is fura, mert egyrészről a Váci út környéke elég zsúfolt, gondolom nem kevés a légszennyezettség, másrészről pedig szerintem tök jól esik levenni télen a kényelmetlen téli ruhákat, harisnyát, overált, kabátot, sapkát stb és erre ebéd után még 1x felöltöztetik a gyerekeket, szóval nekem ez annyira nem jön be.

Tavasszal és nyáron, amikor már nem kell kabát, akkor oké, tök egészséges dolog egész nap kint lenni, de télen a millió meleg cuccban????

Na mind1, ez az én véleményem :)

2011. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!