Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől hányhatott a kislányom?

Mitől hányhatott a kislányom?

Figyelt kérdés

2 éves kicsikém reggel 5-6 óra körül kezdett álmában öklendezni. Felkaptam, hogy ha esetleg hányna. Nem jött ki semmi, visszafektetem. Nyugtalanul aludt. Később megint öklendezett, megint semmi. Aztán 6-7 környékén megint öklendezett szegény és akkor hányt valami fehéret. Fájt a pocija is.

Közérzete jó, nem lázas nincs hőemelkedése, Nem fáj a pocija. Pukizgatott.

Nem vittem dokihoz, mert most sok a beteg gyerek és nem akarom, hogy elkapjon még valamit úgy mint múltkor.


2011. febr. 8. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit evett előző nap?
2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vacsorára zsíros nehezen emészthető étel

gyomorrontás

esetleg allergia egy ételre.


ha sugárban hány és éhes utánna akkor nem szervi ok miatt hányt .ezt a gyerekorvos monda.

2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy "szervi ok miatt hányik" valaki?
2011. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vírus, gyomorrontás, sokat evett...
2011. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úgy értem hogy ha gyomra miatt hány - gyomorrontás- akkor nem sugárban hány és utánna nem kivánja az ételt


de ha pl. dögöt hullát lát az ember - agyi alapon hány- akkor ált. sugárban szoktak hányni és utánna ha elmúlik a szag v. a kiváltó ok tud enni az egyén.


egy régi gyerekorvos mondta.

2011. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja értem. Két évesen viszont kicsi az esély, hogy bármitől is undorodott volna, az "undorodás" tanult dolog, a picik még semmitől nem undorodnak, mi tanítjuk meg nekik, hogy mi az "undorító".


Egyébként közben azon gondolkodtam kedves Kérdező, hogy talán nem kell tényleg elvinni orvoshoz, etesd diétásan egy napig, viszont ha megismétlődne, akkor mindenképpen vidd dokihoz, vagy hívd ki házhoz, mert az már nem játék...

2011. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze kicsi az esély de igy meg lehet állapítani mi okozta.


kis főtt rizs, főtt krumpli párolt alma csirkehusi leves... jobbulást Neki.


én se vinném dokihoz igyon sokat jobban lesz!

2011. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most hányt először, még sose hányt! Köszi szépen a válaszokat
2011. febr. 8. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk eddig 2x volt olyan, hogy nem betegség miatt hányt, hanem a sok öklendezéstől. nagyon köhögött és az öklendezéstől sajnos hányt.


Ági

2011. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!