Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hányhatott a 3,5 hós...

Mitől hányhatott a 3,5 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Teljesen jól van látszólag, de kb 1 órával evés után hatalmasat bukott/hányt. Épp az ölemben volt, és ijesztő volt mert vagy 15centire spriccelt, és eléggé tetemesnek tűnő mennyiség volt. Előtte is meg utána is vigyorgott... Mitől lehetett? Nem ráztam fel a gyomrát. Ezzel orvoshoz kell menni? (tápis)
2009. júl. 24. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínű túl sokat evett.

ha többször is előfordul még ma, vagy máskor, természetesen vidd orvoshoz.

láza?

2009. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mértem, de majd ezután meg fogom. Nem hiszem hogy túl sokat evett volna, előfordul megeszi a 150et, úgyhogy annyit szoktam neki bekeverni, de általában 40et meghagy. Most is így volt, ráadásul 1 órával később evett mint szokott, mert nagyon elaludt...
2009. júl. 24. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előző válaszolóhoz. Valszeg túl sokat evett, nem hinném, hogy rögtön orvoshoz kell vinned de ha mégegyszer előfordul ma akkor vidd el orvoshoz, nehogy kiszáradjon vagy ilyesmi.
2009. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hm. sok mindentől hányhat, de akkor tényleg nem a túlevéstől.

esetleg lehet a nagy meleg miatt rosszabb a közérzete.

volt, hogy az én babám is "csak úgy" hányt.

de tényleg, ha ma még hány, vagy lázas, akkor vidd el.

ha jó a hangulata, az jó jel :)

2009. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!