Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen büntit találjak ki...

Milyen büntit találjak ki kétévesemnek? Mostmár teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Elég sok rosszban sántikál, és mindig megszidom érte vagy büntetést kap érte. De őt ez nem hatja meg, poént csinál belőle.

Első bünti, az a büntiszék volt. Hát ez rohadtul tetszett neki, és ha rosszat csinált, én ránéztem mérgesen ő pedig bevonult a büntetőszékre imitálva egy kis nyekergést (mert ugye tesó az bömböl ha büntiszékre kerül), és addig ott ül amíg nem szolok, akár fél órát is elüldögél, közben játsza h sír. És ez utána rendszeres lett hogy magától ment a büntiszékre, leülte a büntetését és azt a rosszaságot amiért kapta ugyanugy megtette..értitek, nagy ívben tojt a büntiszékre, szabályosan kinevette.

Következő mérgemben járókát neveztem ki büntihelynek, mert eleve utálta mindig, mi nem szedtük még szét. Két alkalommal igazi üvöltés volt, rosszul esett neki, de ma pl már dobálta a tv-t ránéztem épp szólni akartam és ő meg irányt vett a járóka felé és elkezdett bemászni.

Most mit tegyek?????Én már mindent kipróbáltam de semmi nincs rá hatással. Ha ő valamit meg akar csinálni azt meg is teszi és a következményeit is viseli, de nem okul belőle!


2011. febr. 6. 17:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérlek, írj vmi sztorit, hátha segít rajtam. :)
2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy írtál! Ne aggüdj, az enyém kesztíűbe játszik napok óta bennt. nyilván jó haverok lennének ha találkoznának.

Majd mesélek, mert most dolgom van, csak reagáltam neked, hogy lásd vagyok!

Kitartás. Az enyémeim szétszedték a házat ezalatt az 5 perc alatt amíg leültem piohenni. Majd irok!:)

2011. febr. 10. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!