Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rota vírusunk volt! Diétás...

Rota vírusunk volt! Diétás ételeket kellene ennie a fiamnak. Van valakinek egy hétre való receptje?

Figyelt kérdés
Nagyon válogat,a krumplit szinte semmilyen formába nem eszi meg...soha nem kellett diétásan főzzek..kérnék ötleteket!ja és 4 éves..
2011. febr. 4. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is benne voltunk :((,nekem azt mondták a kórházban,hogy bármilyen főzelék mehet,de csak nagyon hig rántással,kerüljük a tejterméket,ennek minden formáját,tehát még a margarin is tejmentes volt(liga) Mehetnek a sovány húsok párolva,húsleves,galamb leves,rizsleves,párolt zöldségek.Sok folyadék,sós kekszek...
2011. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát itt a baj!!nem eszik főzeléket,se párolt húst,pláne nem zöldséget!!a levesekkel is hadilábon állunk!
2011. febr. 4. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miket eszik ha nem diétáztok? Ezek totál egészséges ételek!!!
2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi is elkaptuk. Az alábbiakat ettünk: péksütemény, vajaskalács (épp hogy vajazva, mert anélkül nem eszi meg), Medvesajtos kenyér (tudom, hogy nem egészséges, de azt legalább megette), lekváros kenyér, héjában sütőben sült krumpli tejföllel vagy ketchuppal (egyik sem jó igazán, de megint csak így volt hajlandó megenni), rizses hús, csokiskeksz töménytelen mennyiségben, dobostorta. Egy hét után jött teljesen rendbe (4. nap még lefürdetős hasmenése volt, igaz, már csak egyszer egy nap). Én nem foglalkoztam azzal, hogy egészséges legyen és főtt. Örültem, hogy az első hányást követő nap délután már hajlandó volt enni. Mikor láttam, hogy a száraz ételek már nem mennek, jött a rizseshús, krumpli. Addigra jöttem én is annyira helyre, hogy főzni is tudtam. (Nálunk az egész családon végigment - no comment.)
2011. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most az apjánál van,ott diétáztatják..nem akarom,hogy 2 hétig szinte ugyanazt egyen.Nekünk azt monták semmi édesség,tejtermék,csak joghurt.

Mit eszik?minden olyat amit most nem igazán lehet,pl.rántotthúst,sültcsirkét,paradicsomszószt,meggyszószt,fasírt...stb..minden ami nehéz..

2011. febr. 4. 14:03
 6/6 A kérdező kommentje:
mi megjártuk a kórházat is..neki már nem megy a pocija,habár még nem 100%,de pont ma 1 hete kezdődött el..
2011. febr. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!