Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyereked ha nem...

3-4 éves gyereked ha nem vacsorázik a családdal, utána kap valami vacsifélét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 22:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

És megint csak kihagyta az utalást! Formában vagyok! :)

Szóval "ma 06:35"-ös a korábbi válaszom, és igen akkor neki természetesen ugyanúgy megterítek.

2011. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Változó.

Nálunk nincs se vasszigor, se teljes engedékenység, nincs is gond az evésekkel (általában) :)

Ha oviban volt a kisfiam, akkor ott uzsonnázik mindig, de 4-5 között, amikor hazaérünk, mindig eszik még valamit. Ha könnyűt, akkor nincs gond, mert úgy 6-7 körül valószínűleg megéhezik, de ha valami nehezebbet, tartalmasabbat, akkor logikus, hogy 2 órával később nem lesz éhes. Ilyenkor, ha nem vacsorázik velünk, általában joghurtot eszik fürdés után, vagy ha addigra nagyon megéhezne, akkor készítek neki egy szendvicset.

Ha viszont nincs ovi és tudom, hogy az ebéd volt az utolsó tartalmas a pocijában, akkor bizony leültetem enni és elmondom, hogy most van vacsora, később nincs.

Nálunk nincs egész napos eszegetés, csipegetés stb. Van nasi persze, én is nagyon édesszájú vagyok, de csak evés után szoktunk nassolni. Ebéd után szabad enni egy kis csokit, pár db gumicukrot, ilyesmi. Uzsonnára gyümölcs van, esetleg keksz, de nem sok, különben nem vacsorázna rendesen.

Úgyhogy próbálok következetesen rugalmas lenni egy ésszerű határon belül :)

2011. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!