Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak Bp. -en belül (X. Ker)...

Niggagirl kérdése:

Vannak Bp. -en belül (X. Ker) olyan anyukák akiknek 20 hónap körüli babájuk van és magányosak?

Figyelt kérdés
21 hós a lányom de mindennapi monoton házimunka és az unalom kikészít. A párom állandóan dolgozik a nagyobbik lányom csak du.-án jön haza a suliból. A hugaim dolgoznak és nekik is van családjuk ritkán találkozunk élik az életüket. Terhesség előtt inkább szingli barátnőim voltak jártam szórakozni, ide-oda de azóta lassan elmaradoztak. Jó lenne egy barátnő vagy kettő a közelben aki felugrana néha a babájával hogy dumáljunk mindenféléről.
2011. febr. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! 20 hós a lányom, szintén X. kerületben lakunk !!!

És , nagyon sokat vagyunk kettesben !

Merre laktok?

Ha gondolod írj privit !

2011. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp ma 20 hónapos a fiam!

Apa másodállást vállalt, így este 6-ra ér haza.

Szomszédban vagyunk, IX. ker. :)

2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én férjem bevállalta egy munkatársa munkáját is mert az talált másodállást magának. Per pill 3 napja bent van tehát mintha egyedül nevelném a gyerekeket. Szoktatok így télen eljárni valamerre a családon kívül?
2011. febr. 4. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, X kerületből.

Mi sokat csavargunk, buszozunk, be Kőbányára, sétányra, vagy a villamosokat nézni (kislányom imádja) , a tóhoz, stb. Minden délelőtt megyünk valahova..

Ha jobb idő van , délután is.

2011. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!