Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen étrendje van 27 hónap...

Milyen étrendje van 27 hónap körüli gyermekednek?

Figyelt kérdés

Nálunk:

reggel-este 2,5-3dl kecsketej,vagy 2.8as bolti tej

délben:amit fözök,ha nem készül el délre az ebéd akkor yoghurt vagy virsli sajttal v.sonka,alma(nem eszik gyümit,csak almát és dinnyét)

3-4 óra között:megint az ebédből adok neki

uzsonna:ha éhes ,ilyenkor kap egy kis édeset túró rudi vagy tejszelet,vagy egy pici mézes pelyhet tejjel

Az édességre próbálok odafigyelni,de szerintem ennyi nem gond.van hogy kap minden nap édeset de van hogy 3 napig se.

27 hónapos a lányom 15kg és 90cm körül van,nem duci ,hanem kis egészséges kemény husú :)Én is vastag csontú vagyok,ilyen fajta.


2011. aug. 12. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggeli:valami szendvics,tea(nem ehet tejterméket)


Tízórai:gyümiféle,de inkább az ebéd van hamarabb


Ebéd:amit mi eszünk azt eszi ő is


Uzsonna:ha korán volt az ebéd akkor van csak,ha későn,akkor korán vacsizik,de amugy keksz,gyümölcsféle


Vacsora:szendvics,vagy valami tojásétel,esetleg ami ebéd volt.

2011. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem ehet tejet reggel is?az én fiam is azt eszik reggel,este is k.6-7 decit a két alkalommal semmi baja,söt van amikor éjjel is kéri.
2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja,bocsi rosszul értelmeztem az elöbb!a tiednek nem szabad,de a fiam sokszor ordít,hogy hol a teje.
2011. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

REggel tej. Tizórai: piritós sajttal, sonkával vagy párizsi, ha nem éhes, akkor kis keksz, müzli tej nélkül elrágcsálva. Ebéd, amit én is eszek többnyire. Kivéve leves és főzelékek,ezekhez egyáltalán nem nyúl. Uzsonna: ha éhesebb,akkor valami töményebb,pl tejbegriz fahéjjal vagy kakaóval, mindig teszek bele vmi gyümölcsöt. Vagy puding, ebbe is csempészek gyümölcsöt, vagy szendvics féle, vagy valami péksütemény, magos pogácsa. Vacsora: bundáskenyér, vagy töményebb,mint ebédre: husi,krumpli, tehát van,hogy olyasmit eszik,amit ebére szokott. Lefekvéskor még simán lehúz egy adag tejet.

Alig hízik, teljesen lemozogja a bevitt kalóriát :13,5-14kg és 100 cm. 30 hónapos fiú.

2011. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,nem szabad sajna,tejfehérjérzékeny(de néha pótoljuk máshogy(rizstej,stb,bölcsiben pl. megissza a gyógytápszert,itthn nem)
2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!