Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha fázna kisfiam éjjel felébre...

Ha fázna kisfiam éjjel felébredne-rá? Gyakran ki van takarózva, de nem ébred fel rá. Frottír pizsiben alszik, zokni nélkül. De reggel is jéghideg volt a lába.25 fok van.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy egy babának soha ne a kezét vagy a lábát nézzük, h milyen hideg, mert nem jelenti azt, h fázik (vagy meg fog fázni).Állítólag a hasát kell megfogni, ha az nem hideg akkor nincs baj.Az én kicsimnek is gyakran hideg keze-lába, pedig nincs hideg a lakásban.Nameg mindkét fiam picinek ha fázott elkezdte "mondani", h "veveveve" :) édesek:) ha aggódsz adj rá zoknit, harisnyát, tálózsákot vagy lábas rugit :)
2011. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*hálózsákot
2011. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, nem tudom miből következtettem rá, h baba :) Az enyéim 4 éves és 4 hónaposak.A nagy zoknit kér ha fázik, ő is mindig kitakarózik:)))
2011. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!