Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszerűen nem tudom a 3éves...

Egyszerűen nem tudom a 3éves kisfiamat délutáni alvásnál pelenka nélkül altatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szobatiszta május óta de hiába próbálom a délután alvásnál mindig bepisil!Pedig nem alszik csak 1órát és ebédre sem iszik sokat pontosan ezért!De mindig pisis az ágyikó,hiába mondom neki hogy ébredjen fel de hiába!Az éjszakáról nem is beszélve!:(

Mit tegyek?légyszi ne szidjatok le hanem tanácsot adjatok!


2011. jan. 17. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Van nappali és éjszakai szobatisztaság. Nekem júliusban volt 3 éves (2009-ben) és rá pár hétre lett szobatiszta nappal,de még utána is előfordult néha éjszaka. Amikor elkezdte az ovit ott még nappal is 2x-3x bepisilt. Szerintem ne aggódj. Tegyél alá gumilepedőt, légy türelmes, el fogja hagyni. Talán jó lenne,ha nem altatnád pelusban,mert azt gondolja,hogy abba lehet pisilni és néha, amikor nincs rajta alvásnál, akkor is ezért pisil be. Ha éjjel meg szokott ébredni, vidd el pisilni, akármilyen kómás.
2011. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs...talán még nem érett meg rá és nincs mit tenni...várd meg a nyarat, amikor könnyebben száradnak az ágyneműk, addig pelusozd alvásnál.
2011. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!