Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen elhagyjuk a délutáni...

2 évesen elhagyjuk a délutáni alvást?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban tölti a fiam a 2 évet. Az a gondunk, hogy mostanában reggel 9-ig alszik, régebben 7 max. 8kor kelt. Viszont akkor simán le tudtam tenni dél-1 óra körül aludni, 2 max. 3kor kelt fel az alvásból, este legkésőbb 10kor már aludt. Most hogy 9kor kel, nem tudom letenni időben délután, tegnap még fél 3kor ébren volt, végül aztán nem raktam le délután aludni és így este 9kor már aludt. Előző napokban letettem délután 2 körül, 4-5körül ébredt és este 11-12 volt mikor elaludt. Most nem tudom mitévő legyek, mert hiába aludt el tegnap este időben (9kor), így sem kelt fel a régi rend szerint (7-8kor) csak 9 órakor. A lényeg, hogy ha ragaszkodom a délutáni alváshoz, akkor éjfél lesz mire este elalszik, ha meg nem.... hát azért fáradt volt már este felé, nem volt könnyű vele a nap... Mit tegyek? Elhagyjuk a délutáni alvást? Nem korai még?
2011. jan. 15. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
"Imádni" fogják a bölcsiben és az oviban...Hagyd csak el, ha nem vagy tekintettel senki másra!
2011. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Édes, drága utolsó!!! Utoljára írom le, (mert ugye gondolom lusta voltál végigolvasni amiket eddig írtunk), hogy ha korán ébred, akkor természetesen alszik délután! Itt a gond az hogy a reggel 7 órás kelést átette 9-re!!! Ha bölcsibe megy, reggel 6kor fog kelni és délben már tuti alszik... Na, remélem megnyugodtál!!!!???
2011. jan. 17. 09:50
 13/16 A kérdező kommentje:
Jah, most nézem a százalékodat! Így már mindent értek! Te abba a csoportba tartozol akik kötekedni és okoskodni jöttek erre a fórumra... Ja és persze szuper, tökéletes anyukák.... :)
2011. jan. 17. 09:52
 14/16 A kérdező kommentje:

Nah, most beszéltem a védőnővel. Azt mondta neki egyik gyereke se aludt két éves kora után délután... Hozzáteszem mindegyik egészséges, okos gyerek!

Ma előbb leteszem 1-1,5 órával este és akkor talán korábban kelünk, így lesz délutáni alvás is. Majd meglátjuk hogy beválik-e?!

2011. jan. 17. 10:01
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Hogyne! Itt egyedül te vagy a tökéletes anyuka. De akkor meg minek teszel fel kérdést?????
2011. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nah, hát ezt most hogy hoztad ki abból amit írtam!?? Egyáltalán nem érzem magam tökéletesnek és nem is írtam ilyent, nem is gondoltam ilyent! Jó lenne ha nem forgatnád ki amit írok! Egyébként részemről ennyi, nem vagyok hajlandó vitázni veled!!!!

Azért kérdeztem mert tanácstalan voltam valamiben, de kár volt! Legközelebb rögtön a védőnőt hívom...

2011. jan. 17. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!