Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év alatt mennyi szabi...

3 év alatt mennyi szabi gyűlik össze?

Figyelt kérdés
31 éves leszek és 2 éve vagyok itthon a gyerekkel.
2011. jan. 6. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szabadság nem jár végig....

a tgyás időszakára és a gyed első évére jár.

2011. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor másfél évre jár?
2011. jan. 6. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Igen, szülés után másfél évre jár. Meg persze, ha szülés előtt voltál táppénzen arra az időszakra is.
2011. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. jan. 6. 21:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik segíteni próbálnak,azért mert nem vagyok tisztába mindennel és segítséget kérek és hozzá teszem szoktam kapni itt,de nem tűröm el, hogy bunkók írjanak nekem,Persze nem tudok mit tenni,de kifele a kérdésemből ha nem tudsz rendes választ adni.Köszönöm a rendes válaszoloknak, hogy segítenek
2011. jan. 6. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Végülis ha ő nem tartja hasznos munkának a gyereke megszülését és nevelését 2 évig, az az ő szégyene...
2011. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Én megértem szegénykét. Valahol neki is le kell vezetnie a feszkót,meg játszani a Janit, ha már otthon nem meri kinyitni a száját
2011. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Szegényke, dobott anyu?

Vagy valaki rálépett a tyúkszemedre? Borzasztó dolog, de inkább menj haza, és otthon legyél ilyen nagyfiú.

Az ilyen mint te nem is férfi, csak egy kis ... hulladék:D

2011. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

No, akkor döntsd el, hogy lányos apuka vagy, akit eldobott az asszony, vagy egyedül nevelsz egy gyereket. Vagy eltartasz 10 éve egy asszonyt.

Nem haragszunk, csak a fröcskölésedtől nehezen látom a képernyőt, ezért azt abbahagyhatnád, ha nem gond. De amúgy nyugodtan öntsd ki a szivedet, meghallgatunk.


Kérdésedre válaszolvA: 37/L, 3 kicsi gyerek, férjem békésen alszik, ahogy a gyerekek is. Nem dobtam el, megállnék a saját lábamon is, de a férjemmel jobb, mint egyedül. No meg hát szeretem is. Ő meg úgy gondolja, ahogy én: jobb, ha én nevelem itthon még a kicsiket (2 évesek lesznek), mint ha bölcsibe dugom és visszamegyek dolgozni. Ha visszamennék, még több pénzünk lenne (duplája), de igy is megvan a havi 5-600.000, amiből azért kijövünk öten. Meg hála az Orbán-kormánynak, januártól ugye még havi 200.000-et hozzánkvágnak (100-at a gyerekek után, 100-at a csökkentett adóval).

Szóval önállóan is meglennék a fizetésemből és nevelném a gyerekeket, ha szükség lenne rá, de nincs...

2011. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én 31 évesen szültem, és a szülés évében nem vettem ki egy nap szabit sem, tehát az is felgyűlt. Meg ugye a tgyás és gyed első évére. Így lett összesen 52 napom. A gyerkőc után végig apa kapta a 2 napokat.

2011. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!