Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt a munkába való...

Milyen volt a munkába való visszatérésed? Hogy fogadtak, hogy viselted? Jövőhéten megyek beszélni a főnökömmel, hogy hogy legyen.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is 2 nap után olyan volt,mintha nem is hiányoztam volna 3 évet.A munkatársaim nem terítettek piros szőnyeget,bár kedvelnek,jöttem,beálltam, kész ennyi...

Hogy viseltem,én nagyon rosszul.Stresszes munka,éjszakázás,hétvégézés,rendszertelen élet,a gyerkőc 1,5 évig folyamatosan összeszedett minden betegséget az oviban,a férjem alig volt itthon,semmiben nem tudtam rá számítani.

2 hónap után elfogyott bennem a lendület,és elfáradtam megutáltam a munkám amit addig imádtam.Még 1 évig dolgoztam így,majd újra terhes lettem.

Nekem minden szempontból rossz volt.

Kívánom,hogy neked jó legyen!

2011. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jót tett akkoriban.A kisfiam a félelmeimet megcáfolva nagyon élvezte a bölcsit,bár gyakran betegeskedett.Tartottam a munkába visszatéréstől,a fáradtságtól,hogy tudok e eleget foglalkozni a kisfiammal.

Jó volt újra,hogy több inger ért,hogy közösségbe jártam,hogy pénzt kereshettem a családomnak,sőt egy kicsit egyfajta szabadságérzésem volt.

2011. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!