Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a főnökömmel?

Mit csináljak a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Ma 8 hónapos a kislányom, a volt főnököm 2 hónapja hívott vissza dolgozni és mivel a férjemnek most nincsenek lehetőségei és fizetnünk kell a hitelt, bizonyos feltételek mellett mentem vissza. Ezek a következők: itthonról dolgozhatok, magam osztom be nagyjából hogyan oldom meg, hogy kész a munka. Heti 1x járok be, nem kell teljes napot bent töltenem.


Jövő héten rengeteg elkötelezettséget intézett nekem, sok olyan céges rendezvény, ami munkaidő után húzódik és nekem fennakadást jelent a családi életben: vacsora, részvétel esti fürdésnél, öltözésnél - a gyerek tuti ki fog borulni. Előfordulhat, hogy majdnem egy teljes napot kell távoltöltenem, alig tudok hazajönni szoptatni.


Most olyan érzésem van ráadásul egy ügy kapcsán 4 év szakmai tapasztalatait is megkérdőjelezte és gusztustalan beszólásokat kaptam a túlóra miatt, amire ők kértek és az alvásomból veszi el az időt, ami szinte az egyetlen szabadidő.


Multinál dolgozom, ő az első ilyen főnököm, idáig csupa nagyon jót mondhattam csak, azért is mentem vissza. Úgy érzem totál átvertek és ki vagyok szolgáltatva, azt tesz meg velem, amit akar.


A férjem egyébként jogász, a jogiamat ismerem és tegnap finoman leírtam a csunya emailre válaszban. Félek, hogy baj lesz. Keresek a cégen belül új állást, de nem olyan könnyű, nem megy azonnal.


2010. ápr. 30. 06:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jó hírem van cégen belül, de gyorsan cserélődik ma az állomány. Nem tudom, jelent e még valamit lassan.
2010. ápr. 30. 07:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Tényleg sajnálom amin át kell menned...de!Itt szól közbe egy örökös nagy szabály amit jobb betartani.Akármilyen is a világ,és bármennyire is kell a pénz, a család összetartója az anya akinek a legfontosabb kötelessége a gyerek.Én azt mondanám neked hogy az EGÉSSZET ott kellene hagynod(mint írtad a párod dolgozik,éhen csak nem haltok)pár hónapra egész anyaként élni,és ha a kicsi bölcsibe mehet már ,akkor keresni olyan munka lehetőséget ami nem halladja meg a te és a családod erejét.Saját tapasztalatból tudom hogy nem könnyű új munka helyet találni és új életet kezdeni egy kisgyerekkel,de még mindig jobb mint hagyni hogy meghurcoljanak és a véredet szívják....bocs.mindig felmérgesedem ha a te problémádhoz hasonlót olvasok.Sok szerencsét!
2010. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjemnek nagyon szűkek a lehetőségei, ő van gyeden, tényleg elbuknánk a hitelt, a házat. Próbálok izzítani cégen belül, félek nincs más.
2010. ápr. 30. 12:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy ma vki azt mondta leszbi és úgyan messziről nagyon csinos, közelről nagyon férfias. Ez most nagyon bizarr!
2010. ápr. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!