Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerköceitek is tüntetnek el...

Gyerköceitek is tüntetnek el dolgokat, amit sehol nem lelsz meg?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem találom az ujjrahuzható fogkeféjét,azzal próbálja mosni a fogát,meg játszik vele,és sehol nem találom,a fogkrémmel együtt volt az megvan de a kefe sehol.Csak már idegesitő hogy hová tehette el.
2011. jan. 4. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
2 éves a kislányom,és egy időben mindent kidbott a kukába,ami a kezébe került több alkalommal vettem ki onnan a telefonomat,a távirányítót,játékait,stb.Szinte minden kirakós játékának hiányzik egy darabja,és fogalmam sincs hol vannak,hiába kutatok,takarítok,sehol nem találom,már belenyugodtam,hogy valószínűleg azokat is kidobta,csak nem vettem észre.Ha keresi őket,mindig megbeszéljük,hogy azokat már levitte a kukásbácsi:)Illetve amikor szétszórja a játékokat,szoktam neki szólni,hogy ha nem szedjük össze,ezeket is el fogja vinni a kukásbácsi,így mindig összeszedi.
2011. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 1,5 évesen mániákusan pakolt. Kivett valamit a konyha szekrényből és betett helyette valamit. Volt meglepetés mikor sorra kerültek elő a fakanalak közül a zoknik. A lakáskulcsot betette a mosogatógépbe, így egy időre azt is kivonta a forgalomból. A kis pattogó gumilabdát rendszeresen a cipőkbe rejti és a hideg párásítóból is kerültek elő műanyag állatkák. Ja kekszes zacskó nálunk is volt már a mosógépben és megszáradt pogácsa a játékok között. Azt hiszem reggeli sorolhatnám... :-D
2011. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de jót nevettem :)))))

Az én 14 hós kisfiam elég kiszámítható, mert mindent a konyhában rejt el, valamelyik alsó fiókba. Ha nem találom az egyik zokniját, akkor csak be kell néznem a hagymás-krumplis fiókba és ott van! :))))


Egyszer beállította a tv-n, hogy 0.00-kor kapcsoljon be az M1 35-ös hangerőm (max. 10-esen szoktuk nézni...)

Szerintetek mekkora para volt ez napokon keresztül, amíg véletlenül rájöttünk??? Azonnal a Fehér zaj c. film ugrott be :)

2011. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és egyszer mi sem találtuk az orrszívó végét, amit az orrába kell dugni, csak amikor már hoztam a porszívót és kerestem a másikat, kiesett a csövéből :)))
2011. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTUK :)

A porszivó tartályában :)

Most hogy kicsit taknyos,szivjuk az orrát beledugta a csövébe és felszivta.

2011. jan. 4. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Nos a mi gyerekünknek szerencsére ez nagyon nagyon rövid időszak volt, de elég erős. Egyszer egy cd lemez és a tv távirányító tüntek el. hm.. Sehol voltak, de valahol csak lenniük kellett. Aznap elég sok időt töltött a hifi előtt se előtte se mellette ... Hm. Nos ahova a videokazettát dugjuk be, ott volt a távirányító sőt a cd is az valahogy belül fölül tapadva. Mostmár :-D Akkor nemannyira.
2011. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
lányom a szemüvegem tüntette el,a gáz csak az volt,hogy anélkül nem látok és hiába néztem mindenhol,mert ha láttam volna sem láttam :D lényeg hogy a számítógép asztal alatt volt.1 hét után lett meg,már majdnem megszokta a szemem hogy nincs szemüvegem :)
2011. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!