Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerköceitek is tüntetnek el...

Gyerköceitek is tüntetnek el dolgokat, amit sehol nem lelsz meg?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem találom az ujjrahuzható fogkeféjét,azzal próbálja mosni a fogát,meg játszik vele,és sehol nem találom,a fogkrémmel együtt volt az megvan de a kefe sehol.Csak már idegesitő hogy hová tehette el.
2011. jan. 4. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Volt, hogy a cipőkből kerültek elő kisebb dolgok (meglepi), volt, hogy a fotel háttámlája és az ülőrész közül, volt, hogy a kukából... de pl. a merülőmixerem fejét már fél éve sehol sem találom, pedig azóta több nagytakarítás is volt... a lánykám elvarázsolta valahová :)
2011. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Idővel rájöttem,hogy minden nem talált dolog a műanyag motorjának az ülése alatt van:),volt már ott a telefonom is,lenémítva persze,de találtam már benne száraz kiflit is,a rosszabb időkre:)!

2011. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze,autóforgalmit.Amikor eltünt a papir,rá pár napra a szemem láttára dobta ki a kulcsot is ahoz az autóhoz,lehet hogy ugy gondolta,most már arra sem lesz szükség :-/ lol
2011. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 9 hónapos a kislányom, szóval annyira ez még nem jellemző, viszont egyszer megkaparintotta a DVD távirányítóját, és átállította a menü szövegét franciára. Azóta sem jöttem rá, hogyan sikerült Neki :) De kb 2 másodperc alatt átnyomta :)
2011. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Eltünt egy könyv a brit tankokról meg egy szendvicssütő de szerintem nem a gyerek volt.


Találtam már meg zoknit a kukában és chipseszacskót a mosógépben. :P

2011. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, nálunk is tűnnek el dolgok :) Mondjuk a fiam a saját játékait is eltűnteti sokszor, aztán nekem mondja, hogy keressem meg.

Ja, egyszer nekem a telefonomat állította át finn nyelvre :D

2011. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nálunk minden reggel kajcsi után a fésülködés.Nagy haja van a lányomnak és a szemébe lóg.Lényeg a lényeg h megkaparintotta a fésűt az Apja pont akkor bontotta ki a Milkás szaloncukor dobozt és elkezdett a lányom vele játszani.ki-be pakolászta őket.Nagysokára bementem hozzájuk rendett tenni és bepakoltam a szaloncukrot a dobozba.Pár órára rá keresem a fésűt sehol nem találom hetekig kerestem szó szerint mire 23.-án délután elő nem vettük a dobozt és abba volt benne.Ő is meglepődött h ott volt.Végülis kimondottam nem ő pakolta el ketten voltunk...
2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokra eltüntette akkor másfél éves kisfiam apa kedvenc távirányítóját, így egy ideig nem volt nagyon sok csatorna, nem tudta beállítani. Az én ruhásszekrényem aljában találtam meg. Nálunk is van sokszor telefon a szennyestartóban, fakocka apa bakancsában, ujjbáb az edzőcipőmben, kisvonat a wc-papír tartóban:)
2011. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ujjra húzható fogkefét az előszobában az esernyőtartóból szedtem ki, matchboxot és plüss játékot a szennyes tartóból, bábel torony kockáit a WC-ből... múltkor meg volt fázva, és az orrszívót tüntette el, mert rühellte. Kétszer átforgattuk a lakást, nem találtuk sehol. Végül kölcsönkértünk egyet a szomszédtól, majd másnap párom kénytelen volt venni egy másikat. Aznap este meg is találtuk az ágya mögött. Az a poén benne, hogy kétszer is megnéztük ott, és elemlámpával én mindenhová bevilágítottam, oda is, de mégsem láttuk (szerintem utólag rakta oda, és menet közben máshol volt).

De szedtem már ki a zoknijaim közül a csőrös itatóját, bugyijaim közül az alvós rongyiját...

Nagy rámolátor a kisfiam, az biztos.

Szoktam is mondani: ördög és pakol! :)))

15 hónapos.

2011. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13.27 vagyok, azt lehagytam, hogy a fogkeféjét már találtuk meg a piperekukában a fürdőben, és az alvós kutyiját is rakta már el a konyhaszekrénybe, meg a járássegítős autójának a tárolójába. :))
2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!