Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy megszokja a...

Mit tegyek, hogy megszokja a csatot, hajgumit?

Figyelt kérdés
20 hós lányomnak már fel kellene csatozni a haját, de nem tűr el semmit benne. Szeretném ha megnövesztené, mert röviden az egész feláll, mert olyan erős a haja.
2010. dec. 30. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az így vagy csinos, és szép mondat bevált. Már a kicsi 11 hónapos lányom is érti ha azt mondjuk neki hogy így vagy csinos. Majd megszokja. Először csak pár órára tedd be neki a csatot. Nálunk a gumit jobban tűrte de ez babafüggő biztos.
2010. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi is neki hogy szép, még billegeti is magát :-), de kb. 2 perc után tépi ki a hajából. Aztán adja a csatot, hogy tegyem vissza. De akkor az egész nap abból állna, hogy ki-be tesszük
2010. dec. 30. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. 22 hónapos a kislányom, 10 mp-ig tűri meg a gumit is és a csatot is. Már kétszer kellett vágni a frufruját, mert annyira a szemébe lógott. :( Ha a hajába tesszük, szedi is ki és inkább rágná. :( Pedig úgy szerettem volna, már pici korában elképzeltem, hogy majd milyen "cuki" lesz kis csatokkal, gumikkal a hajában, erre tessék... :) Persze így is imádom, nem azért írtam, csak mások picilányai simán tűrik, sőt kérik, hogy ne csak egyet, hanem minimum tíz csatot tegyen bele az anyuka.. :D
2010. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass neki frufrut,úgy nem zavarja a szemét a haja és lóghat neki!

Én nem erőltetném ezt a csatot meg hajgumit,nem minden kislány egyforma.

2010. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamikor régebben én is kiírtam hasonló kérdést. Most 2 éves a lányom és szinte egész nap bírja a hajgumit. Karácsonykor parketta-fonást is csinálhattam neki, olyan édesen tűrte.:) Van, hogy megunja és kiszedi, akkor visszateszem. Vagy másik "fizulát" csinálunk. Én is mondom neki, hogy milyen csinos. Mondjuk nagyon csajos lányka, az tény. De hogy megnyugtassalak, tavaly ilyenkor elképzelhetetlen volt a hajgumi, vagy a csatt.
2010. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!