Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha 23 hónapos...

Mit csináljak, ha 23 hónapos kisfiam nem hajlandó levegőzni?

Figyelt kérdés

Mióta minuszok vannak utál kimenni az udvarra, sétálni pláne. Mindenféle kifogásokat kitalál, hogy sáros lesz, fázik a keze(bundakesztyűje van), szemébe süt a nap, fúj a szél...

Erőszakkal nem tudom kivinni, mert éktelen cirkusz lesz belőle, rúg, vág, leveti magát a földre. Azon kívül babát várok, nemigen merem húzni-vonni, cipelni erőszakkal. Hogyan csaljam ki? Már egy hete csal szellőztetek...


2010. dec. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
terasz esetleg? a fiam ott szeret autózni, lapátolni...
2010. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesen nem tudom, mit tennék, de én erőszakkal teszem be a babakocsiba/triciklibe és kész, nem érdekel a visitás. Ahogy kiérünk, abbamarad a hiszti ès levegőzünk. Gyalogolni nem hajlandó, igy nem eröltetem. De a levegőzést igen, mert nem akarok beteg gyerkőcöt. Ugyhogy napi fél óra kell odakint.
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Motorral vagy triciklivel esetleg? Az én lányom is utál ilyen hidegben kint lenni, de ha beültetem a triciklibe, akkor elvan úgy fél óráig. Vagy szánkóval?
2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem szeret kimenni,mindig a hiszti van belőle,aztán csalogatni szoktam,hogy keresünk kutyusokat,cicákat,ill.most kapott szánkót,és azt szereti,úgyhogy azzal többször sikerül kicsalnom,de így sem mindig.
2010. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!