Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon el vagyok keseredve,2...

Nagyon el vagyok keseredve,2 éves lányom egyátalán nem eszik harmadik napja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lebetegedtünk, először én, majd ő, és bár az étvágy ilyenkor alábbhagy, de most már nagyon aggaszt, hogy semmit nem eszik.Pedig még láza sincs. Pecsételő széklete van sokszor, de már a belei is kiürültek lassan. Elmúlik ez majd?
2010. dec. 13. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

elmúlik


igyon sokat,addig nincs baj

2010. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnál még nem is jártatok?És ha más baja van?
2010. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne is mindd, én már idegileg kuvagyok hogy nem eszik!

Csütörtök este belàzasodott, péntek szombat este is lázas volt, az éjjel már nem, herpesze lett 22 hónaposan, gondolom a láz kicsapta a szàját, nem köhög, csak tüsszög, nem folyik az orra, de kapott antibiotikumot pénteken írt a doki.

Nem eszik, a gyógyszert sem akarja!

Ezek előtt mi mindent megevett! Most, pl. Tegnap,

reggelire melegszendvics, a kecsapot lenyalta,

ebéd 6 kanál töltött paprika,

vacsi 2 harapás tócsni 2 karika sült kolbász!

Bármit adok nem, és elolja, meg sem kóstolja!

A kedvenceit sem eszi, se tejbegríz, se karfiol főzelék, a tejszelet túrórudi, süti, hasábburgonya, joghurt, spenotos tészta, lecsó, semmit, pedig ezeket imádja, megfőzöm és nem eszi, eltolja!

Nagyon zavar, reggelire 2 falat bundáskenyér, 2 korty kakaó!

Inni iszik, jó kedve van, doki is mondta kedvenceit főzzem, de nem eszik.

Én is megvagyok fázva, bízom benne csak eszik ha jobban lesz, vagy a torka, vagy a foga fáj, mert most jön a 2 örlő hátul lent. Kitartás!

2010. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probálj olyant adni neki amit nagyon szeret és ha lehet igyon minél többet és adhatsz neki C vitamint esetleg attol jobb lesz az étvágya is.Légy türelmes vele biztos nem érzi jol magát és azért nem akar enni.
2010. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van,csütörtökön lebetegedett,voltunk orvosnál,torokgyulladás,a doki mondta is,hogy nem nagyon bír nyelni,de azóta már szerencsére jobban van,de szinte semmit nem eszik,hiába főzöm a kedvenceit.Nagyon sokat iszik,úgyhogy úgy vagyok már vele,hogy éhen csak nem hal,egyszercsak meg kell,hogy éhezzen,nem fogom már ezen görcsöltetni magam.
2010. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!