Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sírós, hisztis 2 évesből...

Sírós, hisztis 2 évesből lehet még "normális" 3 éves?

Figyelt kérdés
Már letettem róla, hogy valaha is normális lesz a ygerekem. Az egész nap egymerő harc vele. :((((
2010. dec. 2. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az unokaöcsém is ilyen volt,most 4 éves lesz,és már egy ideje "normális".

Az én lányom is 2 éves,hisztis és is várom hogy túl legyünk ezen az időszakon.Mondjuk ő nem egész nap gyagya,de elég sokszor.Üdv!

2010. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteget fejlödik egy èv alatt, csak ha azt nèzzük egy èves kora òta mennyit vàltozott. Fogadjuk meg,hogy kevesebbet harcolunk,nèha mi is engedünk,nem csak óket kènyszeritjük kompromisszumra, igy egy fokkal nyugodtabban telnènek a napok:)
2010. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon remélem:)

A mostani nemnormálisság szerintem nagyon összefügg ezzel a trutymó idővel. Ráadásul a doktornéni csak hétfőn engedi bölcsibe, egy kisebb betegség után, így egyáltalán nem mozdulunk ki napok óta. Brutális... Azt az ordítást, amit a délutáni lefekvés előtt rendezett...

Vannak napjai, amikor egyszerűen én is kezdem azt érezni, amit te: kész, végem van, biztos valamit én csinálok nagyon rosszul, mert nem létezik, hogy mindenért cirkuszolni, ordítani kell. De talán, talán mintha ritkulnának ezek a napok.

2010. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nálunk mostanában kezdtek sűrűsödni...minden napra jut hiszti, mostanában sokszor van hogy nem is egy. nálunk sok kompromisszum van, ha nem akarja a világoskék kabátot akkor vegye a cicásat, ha nem akarja a sínadrágot, veheti az overallt. stb stb stb. dehát olyan alapdolgokat sem akar, mint átöltözni reggel, pelenkázni....néha olyan sok, hogy mindenen, a napi rutinon is vitatkozni meggyőzögetni kell, olyan magától értetődő dolgokt amit ráadásul ő is pontosan tud, hogy bokáig érő hóban nem és nem megyünk ki a benti mamuszban....fél óra mire összekészülünk indulás előtt az ilyenek miatt. ha jó napom van, ok. de mostanában egyre többet van rossz anpom, mert egyre több a hiszti, és a kompromisszumok, kis engedések úgy tűnik nem érnek semmit. sőt arra is figyelek, hogy ne mondjam sokat hogye zt ne azt ne amazt ne, inkább "nem" nélkül igyekszem megfogalmazni a modnandómat, pl. ne rakd a földre mert rálépünk helyett légyszíves rakd az asztalra, nehogy megbotoljunk benne stb.....fú. :D
2010. dec. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!