Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez így normális, vagy egyszerű...

Ez így normális, vagy egyszerűen csak hisztis vagyok? 39 hetes vagyok és úgy érzem mindenem fáj, nyűglődöm türelmetlen vagyok.

Figyelt kérdés
Fáj a hátam, a hasam folyamatosan, elfogyott a türelmem, félek a szüléstől fáradt vagyok, dagad a lábam....síkítani tudnék..,jajj és még a szülés is! Hogy fogom bírni ha már így kivagyok most? Ez normális vagy vagy csak behiztizek? Nem bírom elviselni magam, pedig én nem ilyen vagyok...erős skorpió aki bármit kibír...akkor most mi van???
2009. jún. 26. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális:))

Én is 39 vagyok,annyit kötözködök a férjemmel,h csodálom még nem vert állon:))

Na,nem mint ha olyan mentalitású lenne,de fordított esetben én már világgá rohantam volna magamtól!:))

Egyébként meg kitartás,már a finish-be vagyunk:)

Nekem az alvással vannak gondjaim,de ez még jól jöhet,hisz edzem magam ha már itt lesz a bébi,bírni fogom a strapát:)

Mikorra vagy kiírva?

Hol szűlsz?

Fájásaid vagy egyéb jelek vannak már?

KITARTÁS!!!

2009. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az kimaradt h szintén skorpió vagyok:))))
2009. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magadat, az utolsó hetek már nagyon nehezek. A szüléstől ne félj, próbálj meg többet pihenni, kicsit önzően csak magadra figyelni, amennyire lehet. Tévézzél, hallgass zenét, lustálkodj. Nemsokára minden energiádra szükséged lesz. Ha többet pihensz most lelkileg, testileg, könnyebb lesz a szülés is. Én akkor is cserélnék veled szívesen, mert már csak pár nap és kezedben foghatod a pici babádat :o) , a hisztivel együtt is irigyellek :o)


32 hetes kismama

2009. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

....köszi, hogy így bíztattok erre igazán nem voltam felkészülve, hogy ez engem így érint...

Egyébként éjjel voltak mensi szerű görcseim amikből maradt még mára is...de nincs ritmus.

Kaposvári vagyok itt is fogok szülni és már nem is tudok másra gondolni, mint aki meghibbant! Eddig úgy éreztem egy stram csaj vagyok most meg egy hisztis p...

Hála Istennek a férjemnek birkatürelme van ...kell is neki enmnyi nyafogást elviselni.

:))én meg Téged irigyellek kedves 32hetes...de jó is volt akkor, még semmim sem fájt:O)

2009. jún. 26. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


en is egy erös, de atmenetileg igencsak lepukkant skorpio vagyok. En is naponta teszem fel magamnak a kerdest, hogy hogyan lesz eröm kinyomni, amikor egy fel oras hazimunkatol lihegek, es olyan szapora lesz a szivem, hogy felelmetes! Az ejszakakrol, a görcsökröl, a lab zsibbadasrol, a hatfajasrol, a joslofajasokrol, a morgosagrol mar csak igy cimszavakban irok, mert ugy latom nagyon nem vagyok egyedi eset. Ez mondjuk nemileg megnyugtat...


Kitartas nekünk, es akinek van fölösleges energiaja kerem, hogy igy az eteren keresztül küldjön belöle nekünk!

Köszönettel!!!! :)

2009. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne is mond!Raadasul en mar 6 nappal tulhordtam a kicsit ma vagyok 40+6 hetes.Remelem te jobban jarsz mint en es nem hordod tul a kicsidet.

Engem kikeszit a meleg,h ejjel nem tudok aludni mert faj mindenem,zsibbad a labam,kemenyen jonnek a joslok....szoval mar minden bajom van.Eddig idegileg is jol viseltem...most egy igazi furia lett belolem,sokat sirok,szerencsere a ferjem jol viseli a dolgot.

Nekem az a szerencsem h a szulestol egyenlore nem felek,sokkal jobban izgat h tul legyek mar rajta.

Ha hetfoig nem lesz baba akkor inditanak valoszinu.

Raadasul ez a vizesedes is....:(

En most jelenleg kulfoldon elek de amugy egy Kaposvar melletti kis falubol vagyok.

Esetleg menj el kicsit kikapcsolodni ebbe az uj Korzoba vagy mibe(meg nem lattam) vagy setalj egyett a Kossuth teren.Probald kicsit elvonni a figyelmedet a temarol:)

Konnyu szulest kivanok!Ne feledd mar nincs sok hatra es nem te vagy az egyetlen hisztis kismami,vagyunk meg egyparan.

Puszi:

40+6 hetes kismami

2009. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Látom nem vagyok egyedül a bajaimmal. Már minden bajom van, nem bírom elviselni magam sem már. Állandóan sírhatnékom van, minden kis hülyeségtől elsírnám magam. Fájdalmamban már nem tudom néha mi lenne jó. Fáj a hátam, a lábam a fenekem, a kezeim, a derekam, a hasam, még hajam is fáj. Hisztis vagyok, szerintem elviselhetetlen. A párom is ki van szegénykém. Állandóan melózik. Most hogy itt a hétvége nem hogy pihennénk, melózni kell. Teljes körű felújítás folyik épp nálunk. A gyerek szoba még romokba és meg már mindjárt szülök... Ma éppen a festéket vakartam az ablak keretről meg a lambériáról, hát mit ne mondjak nagyon jót tett a derekamnak... Ráadásul úgy bevertem a csípőmet, mert már akkora vagyok, hogy el sem férek ebben a nagy házban... Szörnyűűűű!!! Szóval teljesen ki vagyok. Ha már a homeós bogyók sem segítenek tényleg ki készülök. Valaki küldhetne egy kis energiát meg egy kis nyugtatót, megköszönném!

Ja és első babás vagyok és valószínű utolsó is, még 1x ezt bevállalni...?!?

37+2 hetes kismama

2009. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!