Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit jatszatok 1 eves 3 honapos...

Mit jatszatok 1 eves 3 honapos kismackotokkal?

Figyelt kérdés
Szeretek jatszani a kicsi fiammal de sokszor jol jonne egy olyan jatek amit fozes mosogatas stb kozbe lehetne jatszani! :) Ha letezik ilyen jatek akkor mondjatok el nekem is. A kisfiam nagyon sokat igenyel es sokszor nem tudom ossze hozni jol a hazimunkat a gyereknevelest es a jo feleseg szerepet es akkor kiborulok, ugyhogy ha tudtok valami jo jatekokat akkor kerlek irjatok nekem. Koszike!
2010. dec. 2. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós fiam építőkockákkal órákig elül...
2010. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de jó neked, első válaszoló...sztem nem az a jellemző, hogy 15 hósan elülnek órákig egy játékkal...ha nincs el egyedül, finoman szoktatni kell. először eülsz vele, játszotok dolgokat. aztán egy idő után majd egyedül is játszani fogja őket. de még jó darabig meglehet, hogy neked kell "elindítani" a játékot. az én kislnyom lasan szokta csak meg, hogy anyának néha dolga van. én a fent említett módon szoktattam, amikor már láttam, hogy vevő rá. kb. 16 hónapos korától van el egyedól is, ha a szükség úgy hozza. de a legjobban még mindig velem szeret játszani. ha látom hogy nem tud magával mit kezdeni, csak lődörög, vagy nyekeg, akkor javaslok neki valamit, hogy mit csináljon, vagy el is kezdem vele, aztán ondom, hogy anya most elmosogat gyorsan, vagy ami dolgom épp akad, és majd jön miindjárt. szerencsére már érti, igaz ő idősebb, 2 éves lesz karácsonykor. szóval szép fokozatosan szoktasd rá, hogy egyedül is ellegyen kicsit.
2010. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy dobozt vagy zacskót vagy fiókot telepakolok játékkal, amíg azokat kiszedegeti jól elvan... van hogy talál benne olyat amivel eljátszik egy kicsit. :) hinta rénszarvas és dalos dvd/cd; van amikor egy építőkocka vagy könyv leköti félórát van hogy semmi és csak az örjöngés megy amíg be nem fejezem a dolgomat
2010. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!