Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit kéri 2,5 -3 éves...

Mennyit kéri 2,5 -3 éves gyermeketek, hogy játszatok vele? Kisfiam nem nagyon, nagyon jól elvan egyedül, kitalál magának szituációkat is. Dokibácsit játszik, fúr, szerel stb. Persze játszunk együtt is, vágunk, gyurmázunk, de nem sokat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az a jó ha feltalálja magát ügyesen.

Szerencsés vagy :D

2011. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lányom van, ő e hónapban lesz 3 éves. Ő is nagyon jól eljátszik magában: babázik, főzőcskézik, gyurmázik, mindig talál elfoglaltságot. Persze, én is szoktam vele játszani, de ha látom, hogy elmélyülten játszik, nem zavarom meg. Örülök neki, hogy nem kell állandóan mellette lennem és így sem unatkozik.
2011. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy fele fele arányban a nap egyik részén nagyon jol el van és ő is játszik,olvas,szinez,kirakózik,folyamatosan kérdezz mesél,magyaráz,pontosan tudom,hol van mit csinál,aztán jön az az időszak amikor bizony jó odabújni,és anya gyere játszani,és menjünk ide vagy oda,és aztán jön az az időszak amikor haza jön apa és elszabadul a pokol.megy hancur.
2011. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiú keveset játszik el egyedül és csak a kukáautóval hajlandó játszani, néha rajozl gyurmázik.

mikor kisebb volt szépen eljátszott egyedül hosszú időre.


tesója 1 éves fiú nem iagazán van el egyedül max 15-20 perc napota 2szer ennyi :(

remélem ha ő nagyobb lesz el lesz...

2011. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
állandóan. nem tudom mi lkesz ha jon a kistesó
2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lányom is jól elvan magában. Általában bemegy valamelyik hálószobába (igényli azt, hogy egyedül legyen), magyaráz, babázik, doktor néniset játszik, postásat játszik stb. Volt már olyan is, hogy benéztem és kiküldött.... :D De van, hogy szól, hogy csináljuk együtt, pl. rajzolni akkor szeret, ha valaki ott van mellette. 3 éves volt májusban.
2011. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!