Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek karácsonyra 3 éves...

Mit vegyek karácsonyra 3 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Rokon kisfiú és nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot,de karácsonykor akarnék azét vinni neki valamit,csak nem tudom mit.Azt tudom,hogy alapvetően mindene megvan mert az anya állandóan megvesz neki mindent még a drága játékokat is.

Csak kis apróságra gondolok ami maximum 1000 forint mert nincs többre keret.


2010. nov. 27. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt: www.okosjatek.hu

3 évesnek lehet már kirakót (ravensburger nagyon jó minőségű), mesekönyvet, lego autót (duplot). Sajnos 1000 ft-ért nem sok mindent lehet venni, de nézz körül a teszveszen ott szerintem találsz ilyesmit ennyi pénzből is!

2010. nov. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az interneten megnézem a játékboltokat vagy könyvesboltokat (olyat ami a városunkban van). Nagyon jó akciók vannak a webshopokban. Ott megszoktam rendelni és elmegyek érte az üzletbe. Egyrészt mindjárt a kezemben van, másrészt megspórolom a postát. A fiam 2,5 éves neki Thomasos kirakóst rendeltem így, a rendes ára 4000 Ft, ilyen rendelés esetén 1000 Ft-ot fizettem.

Mint ahogy az előttem író is megírta, mesekönyvek, akár matricás foglalkoztató (a fiam most ezt szereti), kirakós, mesekocka stb. Ha a közeledben van TKK üzlet oda is érdemes benézni, némely könyvük nagyon jó, jó áron.

A bambini üzletben a nyitható ajtajú kisautókat veszem, 10 cm-es és az ára kb. 500 Ft akciósan. Tehát én arra törekszem, hogy ne ócska kínai játékokat vegyek, hanem akciós tartósabbat (még kinézetre is nagy a különbség).

2010. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!