Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek ilyen játékot két...

Vennétek ilyen játékot két éves kisfiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 15. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy lakásban laknánk és sok pénzem lenne, akkor igen. Biztos jópofa játék. :)
2010. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék mert szerintem kisebbeknek való,nem 2éveseknek.
2010. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már túl "babás" egy 2 évesnek... Nekik már kicsit 2komolyabb2 játékok valók.. Építőkockák, különféle konstruáló játékok (Lego Duplo), szerepjátékhoz való eszközök, stb.
2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez már nem neki való!
2010. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


19 hónapos lenne a fiam most.

Az a legnagyobb problémám,hogy nem igazán értékeli azokat a játékokat amiket elvileg már az ö korosztálya használ.

A dupló legóit csak a szekrény mögé dobálja.

Most is kapott egy emeletes autópályát.Nem érti még,hogy mit kell vele csinálni.Csak a autókat dobálja a játék mögé.Akárhogy tanítjuk meg mutatjuk neki,hogy kell játszani vele nem érti,és nem is érdekli.

Májusban lesz két éves.

Ezt a játékot néztem neki,mert az ilyen zenélős játékokkal elvan.Van sütifaló bödönkéje azt nagyon szereti, meg zenélős formabedobós csigája.Azt vettem észre,hogy a zenélő villogó játékokkal jól elvan.

Ezért gondoltam erre a játékra.


Esetleg van e itt olyan szülő akinek a gyermekének van ilyen játéka és még két éves kor körül használja is?

2010. dec. 15. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Azok alapján, amit írsz a kisfiadról szerintem esélyes, hogy ez tetszeni fog neki. Miért ne tudná használni 2 éves kor fölött? Én is eljátszanék vele. :)
2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit leirsz, az alapján vedd meg nyugodtan.
2010. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ebben a korban hatalmas különbségek vannak a másfél évesek és a 2 évesek közt. Egyetértek az előttem válaszolóval, a te fiadnak ez jó választás.
2010. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!