Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért jó ha oviban is ülve...

Miért jó ha oviban is ülve pisilnek a fiúk?

Figyelt kérdés
Az óvónők állandó dilemmája ez, hogy a fiúknak is ülve pisiljenek, mert melléeresztik a vizeletet és a takarítőnő már nem hajlandó utánuk felmossi a követ. Ti ezt értitek?
2010. nov. 18. 11:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%

Higiénikus???? ráülni egy vécéülökére, ami tele van bacikkal, vírusokkal stb. Oké otthon rendben van, de ahol mások is használják a vécét!? Még vendégségben sem szívesen ülök rá és örülök, hogy a gyerekeimnek nincs ilyen gondjuk, akár hozzá sem kell érniük semmihez.

És oviban minden csoportnak saját vécéje van, de az is 27 idegen gyereket jelent, de az iskolában, orvosnál, kórházban??? Áh, bele sem gondolok. El is fogott az undor, ha rá kéne ülnie a vécére. Ne szoktassák rá ilyen undorító dologra.

2010. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 lacarally válasza:

Ez egy őrültség! A fiuk állva pisilnek a lányok ülve. Ennyi az egész. Mivel hogy ha annyira a nevelésen van a hangsúly, akkor az óvodát szereljék fel piszoárral. Ez egy olyan íratlan szabály mint hogy egy férfi nem megy be a női wc be.

Ráadásul a takarítónőnek meg az a dolga hogy feltakarítson. Végülis azért hívják takarírónőnek. És végül de nem utolsó sorban a burgonyák pisilnek ülve! Az a férfi aki nemtalál bele az hadnemondjam béna. És persze az ülőkét illik felhajtani.

2011. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 lacarally válasza:
65%
Jajj a legfontosabbat elfelejtettem. Egykis anatómia, a lányoknak ugye alul van a pisilőjük, ha a fiuk leüllnek akkor meg előrefelé pisil. Én férfi vagyok, és fiam is meg lányom is, és engem felháborít ha a fiamat az óvodában ülve akarják pisiltetni.
2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!