Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben (3 fok körül)...

Ilyen időben (3 fok körül) adtok mar bakkancsot a gyerkocre?

Figyelt kérdés
Csak mert napkozben erre még 18 fokok vannak delelott ha kint vannak oviban megsülne benne a lába.
tegnap 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sima félcipőt hord most, de épp rendeltem neki egy magasszárút, ami nem bélelt. Reggelre van hogy adok rá egy plusz zoknit, az oviban meg leveszem, utana nem kell már.
tegnap 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sima cipőt adok rá. Gumicsizmát, ha esik az eső. Bakancs még meleg szerintem.
tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én sem adok rájuk, sima sport cipőbe járnak.
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sima őszi cipő van rajta. BaKancsot majd akkor adok rá, ha nap közben sem lesz 10 fok
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
Na akkor én leszek itt a kivétel, 1-2 napja a bélelt téli cipőjében jár már. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy 1. Ő kicsi korától fázós típus 2. Saját maga kérte, hogy a melegebb cipőt adjam már rá.
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. Bőr félcipőben vagy sportcipőben mennek.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt par hete nálunk 1-2 nagyon hideg nap, 10-11 fok. max hőmérseklettel, az ovi udvara meg kifejezetten hideg, fekvéséből kifolyólag. Na akkor adtam rá béleltet, de egyik nap még így is nagyon beleizzadt, azota nem adom.
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!