Nem bírja a húst?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2,5 éves. Sosem evett igazán húst, alapjáraton most is max.1-2 falatot.

Ami viszont csúszik, az a formázott hús (most épp dinoszauruszos). Azt nagyon szereti.

Múltkor megette, aztán később sugárban ki is jött.

Aztán tegnap is evett, éjszaka majdnem hányt, szenvedett, nagyon fájt a pocakja.

És ez mindig hús után fordul elő. Miért lehet? Van erre megoldás?


ma 08:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Már rég elvittem volna ételallergia vizsgálatra, és gasztroenterológushoz. Akár magánban, ha a gyerekorvos nem ad beutalót vagy sokat kéne várni.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Jó, oké. Itt mindenki hülye, csak a kérdező okos. Miért írta ki egyáltalán?
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most írni kell 2 hétig, hogy mit eszik és iszik. Azt mondta a gyerekorvos, hogy ha utána úgy látja, hogy menni kell gasztrora, akkor is jól fog jönni az a napló.
ma 11:59
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

de kérdező!

Eddig hol voltál?

1 éves korukra mindent is kellene enniük. 2,5 éves a gyereked.

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, és? Azt írtam, egyáltalán nem eszik húst?
ma 13:50
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Azért nőttek már fel gyerekek hús nélkül, csak oda kell figyelni jobban, hogy helyette mit eszik. Lehetséges nem szereti és ezért hány tőle, mert nem esik jól neki. Kolléganőm lánya sem ette meg soha, mai napig vegetáriánus és valahogy megérte a 30 éves kort.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Amúgy eszik virslit (tudom, tudom, az is ipari hulladék), eszik felvágottat, májast. Halat is szokott enni. Zöldség, gyümölcs is megy. Tejtermék, sajt is.
ma 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!