Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős gyermeketek kapott màr...

Elsős gyermeketek kapott màr a krétában értékelést?

Figyelt kérdés
Mindenki kiválót kap elsőben?
tegnap 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Lányom osztályánan volt,aki bukott. Tudom, visszatartás hivatalosan. De mindegy is. Ő biztos nem kapott kiválót.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogy kapna már mindenki kiválót? :)
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezert kerdezem. Egy gyerekem van. Azt gondoltam elsőben még azert odafigyelnek, hogy nekapjanak rossz ertekelest
tegnap 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Érdem szerint vannak értékelve szerencsére.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom másodikos. Tavaly százalékolva értékelték őket és nem volt mindenki kitünő. Ugyanúgy írtak témazárókat egy-egy anyagrész után.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőben semmilyen értékelést nem kaptak, csak szöveges félévit és év végi bizonyítványt. Dehogy kitűnő mindenki!
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapna mindenki kitűnőt? Teljesítmény szerint kapnak százalékos értékelést. Elsőben és második első félévben százalékot írnak be, aztán jegyet. Ha a dolgozata/felelése/olvasása 100% azt írják be, ha 58% azt. Ha olyan a tanár akkor elmondja, hogy az osztályzatban hányas lenne (nálunk elmondta, hogy az a dolgozat jegyben hányas lenne, mert érthetőbb, hogy 4-es, mint a 85%). Nálunk is volt, aki visszamaradt, kitűnő egy lett, meg 4 jeles tavaly a 25fős osztályból.
ma 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!