Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves egyedül alvas?

2 eves egyedül alvas?

Figyelt kérdés

25 honapos koraig egy agyban aludtam a lanyommal, de idejet ereztem,hogy visszaterjek a ferjem melle. Elalvasnal ott fekszünk mellette, mikor kit ker.

Amint elalszik otthagyjuk. Viszont miota eljottem töle, sokkal többszor kel sirva, raadasul a nappali alvasa is borult, sokszor le sem fekszik egesz nap...

Valtozni fog ez a helyzet? Masnal aki szinten hasonloan aludt hogy alakult ez?


tegnap 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem túl nagyot ugrotattok, először egy szobában aludnék vele, de külön ágyban. Aztán ha ezzel nincs gond, akkor 1-2 hónap után mennék át a másik szobába.
tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mi 1 évig aludtunk hárman. Mi a gyereket tettük magunk közé, nem aludtunk volna külön.


1évesen mondtuk azt, hogy elég.

3éves koráig kelt éjszakánként rengetegszer sírva. De kitartottam, nem vittem vissza magunk közé. Pokoli fárasztó volt, de legalább elfértem. Én már nem tudtam vele aludni.

A kicsit mi így első naptól a saját ágyába szoktattuk, nem "rontottuk el" mégegyszer.

tegnap 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Bevezettük az alvós plüsst. Nem fekszem mellé, de ottmaradok amíg elalszik(és utána is egy picit, hogy ne riadjon fel rá, hogy kimegyek)

Így lényegében nem velem alszik el,hanem a cicájával, azt keresi a továbbalváshoz,ha felébred picit, nem engem. Cica megvan, alszik tovább.

tegnap 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is alvós plüss van, de mindig más. Megkérdezzük ma kivel szeretne aludni, ő kiválasztja, én úgy érzem ez ad neki egy kis érzelmi biztonságot. Plusz van "nyunyója", az fixen ott kell, hogy legyen.

Egyébként a lányunk 2 év 4 hónapos és meg lehet már beszélni vele, hogy mindenkinek megvan a saját ágya és abban a legkényelmesebb aludni, de ennek ellenére minden este úgy köszönünk el, hogy ölelés, puszi, reggel találkozunk. Ha kicsit nyűgösebb, akkor azt is megbeszéljük, hogy bármikor átjöhet hozzánk. Ilyenkor valamelyikünk visszakíséri és megvárjuk, hogy elaludjon.

Mondjuk mi csak betegség, fogzás esetén aludtunk mindig vele 1-2 hétig, így alapvetően azt szokta meg, hogy egyedül van, de szerintem ebben a korban valahogy rá is ébrednek, hogy basszus ők egyedül maradnak. :D

Ami még nekünk segített, hogy egy kis elemes maci lámpa mindig világít neki (egyszercsak magától kikapcsol 10-15 perc után, nem tudom). Ezt ő szokta felkapcsolni és ha éjjel megébred is kapcsolja magának.

tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha vigasztal, az enyém 5 hónapos koráig babaöbölben aludt, azóta pedig egyedül, de ugyanazt csinálja, mint a tied, 2 év 3 hónaposan. Úgyhogy nem biztos, hogy jobb lett volna a helyzet, ha az elejétől fogva egyedül alszik, lehet, hogy azért tudtál csak eddig aludni, mert vele aludtál. :)
tegnap 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Szegény kicsi. Eszembe nem jutna külön lenni tőle, ameddig igénye van rá. Úgyis hamar felno és nem akar majd velem aludni. Szexet semmiben nem befolyasolja, az meg hogy a férjemet hallgatom-e horkolni hajnal 1tol mert ő akkor fekszik le 6ig vagy a pici mellett alszok nyugiban..
tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!