Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól veszel majd...

Hány éves kortól veszel majd saját telefont és számítógépet a gyerkeednek?

Figyelt kérdés
tegnap 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Telefont majd ha egyedül jár haza. Legkorábban felsőben fog (most 3. osztályos).

Számítógépet fogalmam sincs. Van itthon 5 laptop 2 felnőttre. Jó, ebből 2 céges. 2 tablet. Ez szerintem egy darabig később is megteszi. Most még egyáltalán nem gépezik.

tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

10 éves a lányom.

Mivel egyedül közlekedik szeptembertől az iskolába busszal, kapott egy telefont.

Laptopot pedig tavaly vettünk neki, de azt nem nagyon használja, egy héten egyszer-ketszer előveszi, aztán van, hogy napokig rá sem néz.

tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Kb 10 évtől telefon, addig találja fel magát, játsszon, éljen, aztán 14-től gép, a gimiben már jól jön
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Érettségi ajándéknak gondoltam.


Addig felesleges, hogy legyen sajátja.

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Minel kesobb, annal jobb.

16 evet beszeltunk meg.

tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Első telefonját 5 évesen kapta. Nem volt benne sim, csak fejlesztő játékok, rajzprogram. Sim kártyás, jobb fajta okos telefon 8 évesen kapott.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Előre nem tudom. 8.5 éves,még nincs neki.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 évesen kapott telefont. Notebookot most fog kapni az iskolától
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!