Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora hátrány éri a fiamat,...

Mekkora hátrány éri a fiamat, ha a testvérén kívül nincsen senki, akivel kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés
2,5 éves és van egy 1 éves öccse. De a család messze lakik, csak évi 2x találkozunk, barátaink sincsenek nagyon, akik vannak azoknak nincsenek vele egy korú gyerekei. Próbálok ismerkedni, de egyszerűen nem megy, vagy én nem vagyok szimpi, vagy ők nem szimpik nekem. Lehet ebből hátránya, amikor jövőre óvodában megy?
ma 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd az oviban megismerkedik másokkal. Max picit nehezebb lesz. Baba-mama klubb nincs ott?
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos, már felkerestem minden lehetőséget. :(
ma 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még tesó sincs. 13 éves. Remgeteg barátja lett a suliban, nincs hátránya.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd oviban bandázik
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Menj ki a játszótérre, ott tud baratkozni, és neked nem muszáj... De az oviban majd talál barátokat.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!