Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyom most megy elsőbe,...

Kislanyom most megy elsőbe, de lebetegedett. Nagyon rossz lesz neki később becsatlakozni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul erzi magat emiatt, hogy nem tud menni, mert azt mondja mindenki talal baratot mire ő majd tud menni. Engem is zavar ez az egesz de nem igazan tudok mit kezdeni , betegen megsem mehet… volt valaki hasonlo helyzetben? Nagyon rossz lesz neki kesobb becsatlakozni?
szept. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond.
szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó szegény. Jobbulást!

Biztosan ő is fog barátokat találni, nem fog lemaradni!

szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott, baratkozos típus, akkor szerintem előbb-utóbb úgyis talál ott baratokat. Aki meg alapból introvertalt, annak mindegy. Szóval te tudod, milyen típus, de szerintem nem lesz gond :)
szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond nem lesz, az első hetekben még egymás nevét is alig tudják, nemhogy mindenki barátra leljen. :D
szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem lesz semmi baj. Semmiről nem fog lemaradni, és a tanítónő is ott van, neki az a feladata, hogy az ilyen problémákat is megoldja.
szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Az iskolába tanulni jár, nem barátkozni...
szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6, kár volt megszolalnod.
szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lanyom hasonloan kezdte a kozepsulit. Elso ket het off betegseg miatt. Siman becsatlakozott.
szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a gólyatábor... ott elkezdesz barátkozni a szobatársakkal, a suli alatt meg majd kialakul, hogy velük lesz-e szorosabb a haverság, vagy alakul valami új másokkal, mikor már belerázódtok a suliba.

Nem lesz semmi baj, max. ő később fogja tudni a neveket 🙂

Jobbulást neki!

szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En anno igy jartam,3.o.ban,akkor ujraosztas volt nalunk,uj osztaly es en 6 hetet fekudtem a Heim Palban, nah az gaz volt, mert addigra mar tenyleg osszehaverkodtak, de 1 het kieses nem szamit.:)
szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!