Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekek mellett ez a munkaren...

Gyerekek mellett ez a munkarend mennyire jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Háztól házig értendő. Egyik héten 9-től fél 6. Másik héten 6-tól 14:00.


Így oviba, suliba nyilván akkor tudom vinni, ha délutános vagyok. Hozni meg ha délelőttös vagyok. Azonkívül apuka és nagyszülők.

Eddig nem ilyen műszakban dolgoztam es kicsit félek, hogy fogok bírni fél 6-ra hazaesni és utána még főzni és együtt lenni a gyerekekkel. Tudom van aki még tovább dolgozik.



aug. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem örülj, hogy van munka és van segítség.

Egy darabig jó lesz ez is, aztán valthatsz ha akarsz

aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Minden nap főztök? A párod hogy dolgozik? Nem tud más főzni, mikor délutános vagy? Nem lehet előre főzni? Mennyire lehet családi program a főzés? Mi a legjobbakat a konyhában beszélgettünk gyerekkoromban.
aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Esznek rendesen oviban és iskolában, így felesleges főzni, gondolom te is tudsz mit enni. Vagy mivel a párod el tudja hozni, kaját csinálni is tud
aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Főzés: nem kell minden nap, ha megtervezed a menüt a hétre és mondjuk csak 2x-3x főzöl, ebből egyik nap hétvégén, több olyan ételt is, amihez mondjuk csak egy rizst vagy tésztát kell kifőzni (ragu- és pörköltfélék, curry típusú ételek). Salátákat is el lehet készíteni előre, az öntetet nem kell rátenni és akkor nem ázik napokig. Natúr vagy tepsis hús, a mellé is lehet gyorsan rittyenteni egy köretet. Párolt zöldség, főzelék, rakott ételek másnap is jók még.
aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

esznek az oviban,iskolåban igy hėtköznap nem kell föznöd.

ėn dolgoztam 7-18 postån minden nap vagy volt hogy 7-19 óråig voltam ott ja és még haza utazni.

neked van segitsėged.

aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van segítség, teljesen jó. Nálunk nincs, apuka váltott szakban dolgozik, így én például nem tudnék reggel 6-ra menni és este 6-ig maradni. De ahol apuka vagy nagyszülő el tudja vinni-hozni, nem gond.
aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!