Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe vezetés változó...

Hőgörbe vezetés változó munkarendben??

Figyelt kérdés
Új munkahelyemen több műszakban dolgozom. Jövő héten leszek éjszakás. Alapból ugye reggel 7-kor szoktam mérni a hőmet. Most kb itthon reggel 9-től fogok aludni mondjuk 15 óráig. Van így értelme mérni vagy nem fogok valós eredményt kapni?
2021. szept. 16. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igy szerintem nem fogsz valós eredményt kapni

Az ovulációs tesztet ajánlom inkább

2021. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt is csinálok 🙂 csak elkezdtem a hőmet is mérni 2 ciklus óta és ugye és most így alakult. Gondoltam hátha van más is ilyen helyzetben akár 3 műszakos munkarendben.

Bár ebben a hónapban nem lh tesztelek mert párom megy spermavizsgálatra sajnos pont a termékeny napjaim közt es ugye 3 napig nem lehet semmi. Felesleges csinálnom a tesztet hiába lenne akkor pé-m ha másnap mintaleadás van 😁 akkor reménykedem benne hogy jövő hónapban nem így jön ki a beosztásom vagy vmi megoldást találok rá 😁

2021. szept. 17. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűen nem megy a hőmérőzés (váltott munkarend, hol nappalos hol ejszakás vagyok) így fel is adtam. Néha rámérek, mikor reggel nem kell sietnem, inkább az LH tesztet használom most.
2021. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!