Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom megevett egy egész...

Kislányom megevett egy egész Labello-t. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés

1,5 éves,és mostanában újra mindent a szájába vesz.

Megtalálta a táskámat,kinyitotta és benne volt a labello.

Mire észrevettem, megette.

:-(


2010. nov. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem de figyelj jobban. :O
2010. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tutira akarsz menni hogy nincsen semmi baja inkább vidd el egy orvoshoz kérdezd meg tőle hogy lehet e baja tőle. De ha eddig nem volt akkor valószínű nem is lesz. :)
2010. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bakker...fújj! A rózsaszin volt? Talán az nem volt olyan rossz:) egészségére! Majd kikakilja:)
2010. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 hete ette meg a piros labellómat.Semmi baja nem lett!Ja és egy hete nem találom a másikat.Hiába teszem el valahogy megtalálja.
2010. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor kicsi voltam, mindig volt (most is van) labellóm, és mindig éreztem késztetést arra, hogy megkóstoljam..sajna, volt amit meg is ettem :D :(, de nem lett belőle semmi bajom. Mostanában is, 13 éves fejjel néha-néha megkóstolom, és olyankor haragszom is magamra, mert akkor kevesebb lesz :( :)
2015. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!